Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Американець продавав Ірану деталі для військових літаків

Американець продавав Ірану деталі для військових літаків

PDFДрукE-mail

Винищувач F-14.Громадянин США іранського походження Хасан Кешарі (Hassan Keshari) визнаний винним у незаконних постачаннях деталей військових літаків до Ірану, повідомляє AFP. Кешарі здійснював експорт через посередників у Дубаї. Створена ним авіакомпанія Kesh Air International експортувала вироблені у США товари до Ірану, не дивлячись на американські заборони на торгові зв'язки з цією країною.

 

За відомостями Міністерства юстиції США, Кешарі займався контрабандою запчастин винищувача F-14, штурмового вертольота Cobra AH-1 і військового вертольота CH-53A. Тепер Кешарі, який міститься під вартою з моменту його арешту в червні 2008 року, відбуватиме п'ятирічний термін у в'язниці і заплатить штраф в 250 000 доларів. Його авіакомпанії також пред'явлений штраф у розмірі 500 000 доларів.

Рішення у цій справі чекає ще один співучасник експортних махінацій Траян Будждувіну (Traian Bujduveanu), який був арештований у травні 2008 року. Саме його компанія Orion Aviation, розташована у Флоріді, поставляла запчастини від військової авіатехніки фірмі Кешарі. При цьому обидві авіакомпанії не мали ліцензії на торгівлю даним видом товарів.

У період з жовтня 2007 року по жовтень 2008 американські суди визнали винними 145 увязнених, які займалися нелегальним вивозом військової техніки. Близько половини даних справ торкалася постачань озброєння до Ірану і Китаю.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |