Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Авіакомпанія "Ангара" одержала перший з п'яти пасажирських Ан-148

Авіакомпанія "Ангара" одержала перший з п'яти пасажирських Ан-148

PDFДрукE-mail

Авіакомпанія "Ангара" одержала перший з п'яти пасажирських Ан-148Авіакомпанія "Ангара", що базується в Іркутському аерпорту, одержала перший з раніше замовлених п'яти близькомагістральних пасажирських лайнерів Ан-148-100Е, які виконуватимуть рейси по Сибірському і Далекосхідному федеральному округу, повідомив журналістів у вівторок директор ВАТ "Авіакомпанія "Ангара" Анатолій Юртаєв.

У вівторок літак зустрічали в аеропорту Іркутська, після того, як Ан-148 самостійно прилетів із заводу-складальника у Воронежі.

У 2011 році Іркутський холдинг "Істленд" (до складу якого входить "Ангара") і "Ілюшин Фінанс Ко", підписали угоду про надання "Ангарі" в лізинг десяти літаків Ан-148. Термін лізингу - 15 років. Зараз у "Ангари" твердий контракт на постачання п'яти лайнерів, ще на п'ять - опціон.

Планувалося, що три перші повітряні судна Ан-148 поступлять в розпорядження авіаперевізника на початку року, а їх експлуатація почнеться в другому кварталі. Проте почати експлуатацію в другому кварталі не вдалося. Перевізник попросив ВАТ "Воронежське акціонерне літакобудівне товариство" (ВАСО, виробник літаків) допрацювати лайнер, щоб експлуатувати його в умовах півночі.

"Перший лайнер без зауважень зробив переліт з Воронежа до Іркутська", - сказав Юртаєв. Другий і третій Ан-148 Ангара одержить до середини листопада. "Постачання четвертого літака очікується до літа 2013 року, п'ятого - до кінця літа", - сказав журналістам замгендиректора ВАТ "Ільюшин Фінанс Ко" Андрій Лєбєдінєц.

Вартість одного Ан-148-100Е - 750 мільйонів рублів. За словами Юртаєва, перший одержаний літак літатиме до Новосибірська, другий - до Хабаровська, Благовещенська, Якутська, третій - в Усть-Кут, Братськ (Іркутська область). Комерційна експлуатація лайнерів почнеться з 15 грудня 2012 року.

У планах перевізника відкрити рейси в країни АТР - Китай (Пекін), Південну Корею (Сеул), Японію (Токіо). Гендиректор Іркутського аеропорту Костянтин Білінін повідомив, що аеропорт надав "Ангарі" 30-процентну знижку на обслуговування нових літаків в Іркутську.

В даний час "Ангара", що виконує рейси по Іркутській області і регіонах Сибірського федерального округу, використовує застарілі літаки Ан-24, Ан-26, а також вертольоти.

Ан-148-100Е - близькомагістральний пасажирський літак, розрахований на перевезення до 80 пасажирів, дальність польоту - до 4,4 тисяч кілометрів, він пристосований для посадки на грунтові аеродроми. Крейсерська швидкість складає 800-870 кілометрів на годину. У Росії Ан-148 зараз використовує авіакомпанія "Росія".

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |