Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Криза ударила по світовій авіаіндустрії

Криза ударила по світовій авіаіндустрії

PDFДрукE-mail

Італійська Alitalia переживає важкі дні.Криза минулого року привела до того, що збитки авіакомпаній склали 8 мільярдів доларів, повідомляє AFP. Половина втрат припала на жовтень-грудень. За оцінкою аналітиків Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), найбільші збитки зазнали азіатські і європейські авіакомпанії.

У січні об'єми знизилися на 2 відсотки в порівнянні з січнем минулого року. Пасажирські перевезення впали на 5,6 відсотка. Галузь авіаційних перевезень у 2009 році скоротиться на 2,5 мільярдів доларів, прогнозують експерти IATA. Втрати галузі виявилися набагато вищими, ніж прогнозувала IATA.

У грудні 2008 року експерти заявляли про можливі збитки перевізників в 5 мільярдів доларів за підсумками року. Втрати авіаперевізники несуть як в Європі, так і в Азії. Наприклад, сінгапурські авіалінії відмінили більше 200 рейсів після зменшення числа пасажирів. В італійській Alitalia звільнені три тисячі чоловік. Третина літаків перестала здійснювати вильоти.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |