Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
купить ПКУ Лирика капс | отбелить зубы качественно, air

Основні поняття економіки  

Москва і Ташкент домовилися про серійний випуск Іл-114

Москва і Ташкент домовилися про серійний випуск Іл-114

PDFДрукE-mail

Міжнародний авіаційний комітет видав сертифікат на серійне виробництво літака Іл-114Міжурядова комісія Росії і Узбекистану доручила Об'єднаній авіабудівній корпорації і Ташкентському авіаційному виробничому об'єднанню ім. Чкалова створити підприємство по виробництву средньомагістральних літаків Іл-114, повідомляє "РІА Новини".

йдеться про швидке створення підприємства, неважливо на якій юридичній основі, мета: швидка наладка серійного виробництва літаків на території Узбекистану. Віце-прем'єр Сергій Іванов заявив, що два вище названі підприємства продовжують кооперацію по виробництву вузлів і агрегатів для літака Іл-76, а також для виготовлення деталей для модифікованих моделей цього літака.

Почнуть випускати деталі з 2010 року в місті Ульяновськ. На даний момент парламент Узбекистану розглядає питання про інтеграцію узбецького літакового заводу з його російським партнером.

Міжнародний авіаційний комітет видав сертифікат на серійне виробництво літака Іл-114.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |