Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Брати Абрамовичі втратили угорську авіакомпанію Malev

Брати Абрамовичі втратили угорську авіакомпанію Malev

PDFДрукE-mail

Братів Бориса і Олександра Абрамовичів позбавили угорської авіакомпанії MalevБратів Бориса і Олександра Абрамовичів позбавили угорської авіакомпанії Malev, повідомляють "Відомості". За словами першого віце-прем'єра Віктора Зубкова, пакет акцій національного авіаперевізника Угорщини переходить російській держскорпорації "Банк розвитку і зовнішньоекономічної діяльності"(ВЕБ). Найближчим часом завершиться процес зміни власника. Міністр фінансів Угорщини Янош Вереш додав, що 27 січня ВЕБ буде офіційно представлений на зборах акціонерів.
Брати стали власниками 99,95 відсотків акцій угорського перевізника у 2007 році. Кредитором в операції виступив ВЕБ. Фінансовий інститут виділив 160 мільйонів доларів під заставу акцій авіакомпанії.

Абрамовичі планували зробити компанію прибутковою до кінця 2008 року, вклавши в неї 12 мільйонів євро. Втративши основний бізнес в Росії влітку 2008 року, брати не змогли справитися з даними ними зобов'язаннями.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |