Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

"Домодєдовські авіалінії" почали процедуру банкрутства

"Домодєдовські авіалінії" почали процедуру банкрутства

PDFДрукE-mail

Аеропорт "Домодєдово".Відносно компанії "Домодєдовські авіалінії" (ДАВ) Арбітражним судом Московської області почата процедура банкрутства, повідомляє РБК. Загальна сума заборгованості авіакомпанії перед своїми кредиторами складає 15 мільярдів рублів або 416 мільйонів доларів. Найбільшими її кредиторами є "Альфа-банк", "Внєшторгбанк" і "Пермський моторний завод". Претензії також пред'явили ВАТ "Російська нафтова група", "ЮКОС Авіейшен Маркетинг" і "Торговий дім", Паливне забезпечення аеропортів" (ТОАП). Майна авіаперевізника не вистачить на розрахунки по всіх боргах. На думку фахівців, завершальною процедурою банкрутства ДАВ стане розпродаж майна компанії і подальша її ліквідація. На сьогодні ДАВ не виплатила своїм співробітникам 81,1 мільйонів рублів у вигляді заробітної платні, компенсацій і аліментів.

Очікується, що до середини березня заборгованість по заробітній платні співробітників буде погашена. Відносно іншого перевізника альянсу AiRUnion - авіакомпанії KrasAiR - в арбітражний суд Красноярська поступило 105 заяв про виплату заборгованості від кредиторів. У KrasAiR заборгованість перед всіма кредиторами і співробітниками складає 28 мільярдів рублів.

За словами глави галузевого агентства "Авіапорт" Олега Пантєлєєва, велика частина майна KrasAiR не має ніякої вартості. "Вся повітряна техніка через відсутність своєчасного технічного оновлення перетворилася на купу неліквідного металу", - додав він.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |