Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

На авіасалоні в Ле Бурже укладена перша велика операція

На авіасалоні в Ле Бурже укладена перша велика операція

PDFДрукE-mail

На міжнародному авіасалоні, який відкрився в неділю в передмісті Парижа Ле Бурже, поміщена укладена перша велика операція. На самому початку салону французька компанія Dassault оголосила про операцію з американською авіакомпанією UAL, "дочка" якої, United Airlines, є одним з найбільших американських авіаперевізників.

Американці куплять у французів 40 літаків Falcon, в контракті обумовлена можливість придбання американцями ще 60 таких літаків. Таким чином, завантаження підприємств компанії буде забезпечене на найближчі два роки. Загальна сума операції оцінюється в 2,5 мільярдів доларів.

Недаремно аналітики передбачали, що увагу салону буде приковано до суперництва між європейською компанією Airbus і американської Boeing, а також до демонстрації останніх модифікацій військової техніки, перш за все бойових винищувачів.

У перший день роботи салону стало відомо також, що Airbus отримав достатньо замовлень, щоб почати виробництво літака A380, який може перевозити 555 пасажирів. A380 став першим пасажирським літаком, який перевершив за розмірами знаменитий Boeing-747. При цьому представники Boeing підкреслюють, що для такої махіни просто не існує ринку.

Сам Вoeing представляє власний суперпроект - літак Sonic Cruiser, який компанія називає "високошвидкісним". Він літає повільніше Concorde, проте його творці запевняють, що Sonic Cruiser скоротить час трансатлантичних перельотів. При цьому скептики сумніваються, що Sonic Cruiser взагалі буде в змозі відірватися від землі.

Обоє конкурентів, і Airbus, і Boeing, мають намір оголосити про отримані ними великі портфелі замовлень.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |