Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Підписано угоду про продаж шести Sukhoi Superjet 100

Підписано угоду про продаж шести Sukhoi Superjet 100

PDFДрукE-mail

літаки Superjet 100Компанія SuperJet International підписала меморандум про взаєморозуміння з американською лізинговою компанією Willis Lease Finance Corporation, що припускає покупку шести Sukhoi Superjet 100 і опціон на покупку ще чотирьох літаків. Вартість операції перевищує 300 мільйонів доларів в каталожних цінах.

Перші постачання SSJ100/95 LR в конфігурації на 98 місць заплановані на вересень 2012 року. Число "твердих" замовлень компанії "Сухой" на літаки Superjet 100 за підсумками міжнародного авіасалона у Фарнборо (Великобританія), який проходив в липні поточного року, виросло до 161 літака за рахунок твердих контрактів з індонезійським авіаперевізником Kartika Airlines і лізинговою компанією Pearl Aircraft Corporation. Крім того, в ході виставки були підписані два "м'які" контракти - з тайською компанією Orient-Thai Airlines і "Газпромавіа".

Гендиректор компанії Михайло Погосян повідомляв на авіасалоні, що в найближчі 20 років "Сухой" зможе поставити на світовий ринок близько 800 літаків Superjet 100, заповнивши тим самим 15% ринку регіональних літаків.

За його словами, є всі передумови для успішного завершення сертифікації і початку постачань літака замовникам до кінця 2010 року, а в 2013 році повинна початися розробка бізнес-модифікації лайнера.

Пасажирський літак Sukhoi Superjet 100, розроблений ЗАТ "Цивільні літаки Сухого" (входить в холдинг "Сухой") спільно з Boeing, розрахований на перевезення до 98 пасажирів на відстань до 4,4 тисяч кілометрів. Літак створюється в умовах міжнародної кооперації - в реалізації проекту беруть участь більше 30 компаній. Перший Superjet 100 був представлений публіці 26 вересня 2007 року на заводі в Комсомольску-на-Амурі.

SuperJet International - спільне підприємство компанії Alenia Aeronautica (51% акцій) і компанії "Сухой" (49% акцій), забезпечує маркетинг і продажі і постачання літака Sukhoi Superjet 100 в Європі, Південній і Північній Америках, Океанії, Африці і Японії. Крім того, в сферу відповідальності компанії входять підготовка і післяпродажна підтримка по всьому світу, а також проектування і розвиток VIP і вантажних версій літака.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |