Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

МІГ-35 не потрібен Індії, участь ОАК в 10-мільярдному тендері під загрозою

МІГ-35 не потрібен Індії, участь ОАК в 10-мільярдному тендері під загрозою

PDFДрукE-mail

МІГ-35Російська Об'єднана авіабудівна корпорація не увійшла в шорт-лист претендентів на перемогу в міжнародному тендері на покупку 126 багатоцільових винищувачів для ВВС Індії загальною вартістю 10 млрд доларів.

За даними індійського телеканалу Times Now, на які посилається "Комерсант", фаворитами індійського тендеру стали європейські моделі - літак Rafale виробництва французького концерну Dassault і Eurofighter Typhoon, розроблений Європейським аерокосмічним концерном.
Літаки виробництва Росії, США і Швеції після проведення серії льотних випробувань не увійшли до числа фіналістів. У російському винищувачі покоління "4++" МІГ-35 замовника не влаштували двигуни.

У ОАК не підтвердили цю інформацію. "МІГ-35 не виходить з тендеру, офіційних повідомлень про це у мене немає", - заявив перший віце-президент ОАК і глава РСК МІГ Михайло Погосян. Випробування МІГ-35 за участю індійської сторони були завершені ще восени минулого року.

Проте ряд джерел видання на ринку говорять про об'єктивні проблеми МІГ-35. Вони пов'язані з недостатнім фінансуванням проекту, оскільки єдиним потенційним замовником літака є ВВС Індії.

Одна з ключових проблем - доведення двигуна РД-33МК для МІГ-35. "Міжремонтний ресурс двигуна повинен бути 2 тисячі годин, а загальний ресурс - 4 тисячі годин, але зараз двигун недотягує до цих показників", - відзначив співбесідник газети.

Перевага російської пропозиції в тому, що МІГ-35 - найдешевший з літаків, представлених на тендер. За оцінкою експерта Центру аналізу стратегій і технологій Костянтина Макієнко, найбільш дорогий Rafale коштує близько 79,5 млн. доларів, тоді як вартість МІГ-35 трохи вище 40 млн.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |