Важливо  

SMM-geeks - Раскрутка инстаграм цена Конечно, это пример на минимальном бюджете, но вы можете, подключать несколько модулей на неделю или месяц. Тогда цена, будет зависеть от, дней которые вы оплачиваете, под определённую услугу. Основные услуги, массфолловинг и масслайкинг, по продвижению инстаграм, будут стоить 799 рублей.

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Фінансово нестійкими визнані 42% російських авіакомпаній

Фінансово нестійкими визнані 42% російських авіакомпаній

PDFДрукE-mail

в "нестабільному фінансово-економічному стані" знаходиться 42% всіх російських перевізниківЯк мовиться в підготовленій відомством довідці, в "нестабільному фінансово-економічному стані" знаходиться 42% всіх російських перевізників з часткою в загальній виручці по ринку 24,4%. Фінансовий стан п'яти перших по пасажирообороту авіакомпаній - "Аерофлоту", "Трансаеро", "Сибіру", "ЮТейра" і "Оренбургських авіаліній" - питань у Росавіації не викликає: вони платоспроможні і стабільні, мовиться в довідці. Але з перевізників, що займають в рейтингу місця з 6-го по 17-е, сім знаходяться в зоні ризику, вказується в документі. При цьому 23% російських авіакомпаній на початок 2010 року мали негативну вартість чистих активів, у зв'язку з чим, згідно Цивільного кодексу, "їх легітимність може бути поставлена під сумнів і є реальна загроза їх закриття".

Про необхідність проводити регулярний моніторинг фінансового стану російських авіакомпаній Росавіація заявила після зупинки польотів альянсу AiRUnion у 2008 році, але вперше провела його тільки за підсумками цього півріччя, оскільки лише 1 квітня Мінтранс затвердив перелік критеріїв для оцінки стану компаній.

Місяць тому, коли керівник Росавіації Олександр Нерадько провів нараду за підсумками піврічного моніторингу, в числі особливо "нестабільних" в цьому відношенні була названа тільки авіакомпанія SkyExpress, що займає 17-ий рядок в рейтингу по пасажирообороту. Через декілька днів холдинг "Базовий елемент" Олега Дерипаскі домовився з акціонерами SkyExpress про стратегічне партнерство, що припускає її об'єднання з вхідними в "Базел" "Авіалініями Кубані".

На думку гендиректора агентства Infomost Бориса Рибака, фінансово благополучними із списку перших 17 перевізників можна безумовно вважати тільки компанії, аффіліровані з лідерами ринку: "Глобус" (входить в холдинг S7 разом з "Сибіром") і дочірні компанії "Аерофлоту" - "Донавіа" і "Нордавіа".

Фінансова спроможність решти авіакомпаній викликає у експертів сумнів. "Важким" Борис Рибак називає положення ГТК "Росія" (6-е місце по пасажирообороту), що мала на початок року борг понад 6 млрд рублів і що збільшила перевезення за перше півріччя всього на 9,1% (всього по ринку - 30,1%). При цьому в 2009 році чистий збиток ГТК "Росія" склав рекордні для галузі 5,7 млрд рублів.

Наступна в рейтингу "Владивосток авіа" залізла в збитки вже цього року: по першому півріччю компанія втратила 729,1 млн. рублів проти прибутку 16,4 млн. рублів за аналогічний період минулого року. Майже такий же збиток в "Уральських авіаліній" (8-е місце) - за підсумками першого півріччя компанія втратила 645,5 млн. рублів.

"Дуже важкою" Борис Рибак називає проблему боргів "Союзу атланта" (11-е місце), які на кінець 2009 року складали близько 14 млрд крб. Експерт побоюється і за фінансове благополуччя двох чартерних перевізників - "ВІМ-Авіа" (10-е місце), яка за два останні роки серйозно скоротила свою присутність на туристичному ринку, і Red Wings (15-е місце), з якою лізингова компанія "Ільюшин Фінанс Ко" (ІФК) вимагає в суді 330,7 млн. рублів за лізинг літаків Ту-204 (загальний борг компанії перед ІФК складає більше 600 млн. рублів).

© 2018 - Економічні новини
   
| Субота, 17. Листопада 2018 || Економічні новини |