Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Росавіація загрожує санкціями авіакомпаніям, затримуючим

Росавіація загрожує санкціями авіакомпаніям, затримуючим

PDFДрукE-mail

Sky ExpressУ серпні авіакомпанія Sky Express вдвічі скоротила відсоток затримок своїх рейсів, повідомили "Відомості" з посиланням на Росавіацію: з 30 липня по 5 серпня компанія затримала 30 рейсів, з 6 по 12 серпня - 10.

У липні Sky Express стала лідером по затримках: 45% її рейсів вилітали не за розкладом. Росавіація в кінці липня погрозила Sky Express відкликати сертифікат експлуатанта, якщо ситуація не виправиться. Перевізник тоді ж оголосив, що всі заходи вжиті. Хоча в перших числах серпня ще були новини про затримані рейси: 1 серпня рейс з чорногорського Тівата до Москви затримався майже на добу, а літак з Катеринбургу, який чекали в Москві 4 серпня в 8:05, прилетів у результаті лише 5 серпня в 6:49.

Законодавством не передбачений якийсь відсоток в затримках рейсів, після якого сертифікат експлуатанта компанії припиняється, нагадує Роман Гусаров, головний редактор галузевого ресурсу www.avia.ru. Але Росавіація проводить моніторинг, і, якщо затримки стають для компанії нормою, піднімається питання про санкції.

Sky Express пояснювала свої проблеми браком літаків: чотири з дев'яти лайнерів довелося відправити на ремонт - два на плановий, два - на позаплановий.

Зараз у Sky Express досить повітряних суден, "як власних, так і резервних, для виконання діючого розкладу", запевняє представник компанії. У серпні відмінено не більше 20% запланованих рейсів.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |