Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Авіакомпанії втратили 42 мільйони сумок з багажем

Авіакомпанії втратили 42 мільйони сумок з багажем

PDFДрукE-mail

Авіакомпанії втратили 42 мільйони сумок з багажемЗа оцінкою британської організації Air Transport Users Council, авіакомпанії світу втратили 42 мільйони сумок з багажем у 2007 році, пише Telegraph. За рік кількість загубленого багажу виросла на 20 відсотків. Таким чином, на кожних 2000 пасажирів доводиться одна втрачена сумка.

За прогнозом Air Transport Users Council, у 2019 році такі втрати складуть до 70 мільйонів одиниць в рік. За інформацією організації, пасажирам часто виплачується менш десятої частини вартості загубленого багажу. До 2004 року права пасажирів захищала Варшавська конвенція. Згідно неї компенсація втраченого багажу виплачувалася виходячи з його ваги.

З 2004 року, у відповідність з Монреальською конвенцією, авіакомпанії повинні компенсувати вартість загубленого. Але у багатьох випадках, авіаперевізники занижують розмір виплат або вимагають від пасажирів квитанції на кожну втрачену річ.

Air Transport Users Council є посередником між пасажирами і авіакомпаніями. З часу введення в дію Монреальської конвенції, організація одержала 2000 письмових скарг на міжнародний документ.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |