Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Авіакомпанії втратили 42 мільйони сумок з багажем

Авіакомпанії втратили 42 мільйони сумок з багажем

PDFДрукE-mail

Авіакомпанії втратили 42 мільйони сумок з багажемЗа оцінкою британської організації Air Transport Users Council, авіакомпанії світу втратили 42 мільйони сумок з багажем у 2007 році, пише Telegraph. За рік кількість загубленого багажу виросла на 20 відсотків. Таким чином, на кожних 2000 пасажирів доводиться одна втрачена сумка.

За прогнозом Air Transport Users Council, у 2019 році такі втрати складуть до 70 мільйонів одиниць в рік. За інформацією організації, пасажирам часто виплачується менш десятої частини вартості загубленого багажу. До 2004 року права пасажирів захищала Варшавська конвенція. Згідно неї компенсація втраченого багажу виплачувалася виходячи з його ваги.

З 2004 року, у відповідність з Монреальською конвенцією, авіакомпанії повинні компенсувати вартість загубленого. Але у багатьох випадках, авіаперевізники занижують розмір виплат або вимагають від пасажирів квитанції на кожну втрачену річ.

Air Transport Users Council є посередником між пасажирами і авіакомпаніями. З часу введення в дію Монреальської конвенції, організація одержала 2000 письмових скарг на міжнародний документ.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |