Важливо  

купить недвижимость банков Вполне естественно, что сделки купли-продажи, где фигурирует залоговое имущество банков, отличаются прозрачностью и тщательной подготовкой объекта недвижимости. В собственной базе ББЗ собрана залоговая недвижимость - Киев и другие города Украины, для удобства пользователей, систематизированы по рейтингу и ценовой категории. Такая четкая структурированность базы банковского залогового недвижимого имущества дает возможность пользователям подобрать вариант, наиболее...

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Philippine Airlines збільшила у Airbus замовлення до 64 літаків

Philippine Airlines збільшила у Airbus замовлення до 64 літаків

PDFДрукE-mail

Philippine Airlines збільшила у Airbus замовлення до 64 літаківНаціональна філіппінська авіакомпанія Philippine Airlines (PAL) збільшила своє замовлення у європейського авіаційного гіганта Airbus до 64 літаків загальною каталожною вартістю майже в десять мільярдів доларів, повідомляють у понеділок регіональні електронні ЗМІ з посиланням на заяву президента компанії Рамона Анга (Ramon Ang).

Місяць тому голова ради директорів PAL Лусио Тан (Lucio Tan) заявив, що авіакомпанія підписала з Airbus контракт на постачання 34 літаків моделі А321, 10 літаків А321 Neo і ще 10 повітряних суден моделі А330-30054 загальною каталожною вартістю 7 мільярдів доларів.

Проте в результаті підписаної два тижні тому нової операції це замовлення збільшилося на десять широкофюзеляжних авіалайнерів середньої дальності A330 загальною вартістю 2,5 мільярдів доларів, які повинні бути поставлені вже до наступного року.

Фінансування замовлень компанія має намір здійснити за рахунок додаткової емісії акцій.

В даний час Philippine Airlines також веде з Airbus і його американським конкурентом Boeing Co. переговори про постачання ще 35 авіалайнерів з метою повернути собі що ведучу роль на ринку авіаперевезень "країни семи тисяч островів".

Проте найбільша філіппінська бюджетна авіакомпанія Cebu Pacific, яка зараз контролює приблизно половину внутрішніх авіаперевезень своєї країни, випереджаючи навіть національну авіалінію, ще у середині минулого року заявила про придбання у Airbus 37 нових літаків на загальну суму 3,8 мільярдів доларів.

За словами глави компанії Ленса Гоконгвея (Lance Gokongwei), в 2015-2021 році їй будуть поставлені сім авіалайнерів A320, а в період з 2017 по 2021 роки - 30 літаків нової моделі A321 neo. Ще 18 авіалайнерів A320, замовлених Cebu Pacific раніше, повинні бути поставлені вже протягом 2014 року. Тим самим, менш ніж через десятиліття ця авіакомпанія більш ніж подвоїть свій нинішній флот, що складається зараз з 25 аеробусів і восьми літаків ATR 72-500.

У свою чергу, заснована в 1941 році Philippine Airlines зараз має 58 літаків (з урахуванням тих, що належать дочірній компанії Airphil Express) і здійснює польоти в 45 напрямах.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |