Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

cbd vape oil

Росія поставить до Китаю 100 авіаційних двигунів

Росія поставить до Китаю 100 авіаційних двигунів

PDFДрукE-mail

Китайський винищувач J-10А.Росія уклала перший цього року військовий контракт на постачання більше 100 авіаційних двигунів для китайського винищувача J-10, повідомляє РІА Новини. Генеральний директор "Рособоронекспорта" Анатолій Ісайкін заявив, що КНР зацікавлений в закупівлі російських військово-транспортних літаків, зокрема заправників, літаків дальнього виявлення (ДРЛО) радіолокації і палубної авіації. У грудні генеральний директор ВАТ "ОКБ Сухого" Михайло Погосян супроводжував міністра оборони Росії Анатолія Сердюкова в поїздці до Китаю. Погосян з'ясував, що в Китаї експлуатуються більше 200 літаків Су-27 і Су-30. "Російська сторона виконає свої зобов'язання за контрактом на постачання до Китаю військово-транспортних літаків Іл-76 у міру готовності до їх виробництва Ульяновського авіазаводу", - завірив Михайло Дмітрієв, глава Федеральної служби по військово-технічній співпраці (ФСВТС). У 2005 році Росія підписала контракт на постачання 34 військово-транспортних літаків Іл-76 і 4 заправників Іл-78. Сума контракту склала 1,5 мільярдів доларів.

Раніше завод що випускав ці моделі літаків знаходився в Ташкенті. Росія вирішила почати виробництво в Ульяновську. Вартість установки нової лінії обійдеться приблизно в 100 мільйонів доларів. Завод за даними агентства здадуть в експлуатацію у грудні 2010 року. Останнім часом відносини КНР і США зіпсувалися через американські постачання зброї на Тайвань. Міністерство оборони Китаю заявляло, що США повинні негайно припинити продавати зброю на Тайвань і зупинити всі військові операції з островом. Китай оптимістично дивиться на двосторонню співпрацю з новим урядом Барака Обами.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |