Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Пасажирські авіаперевезення в Росії скоротилися на 20 відсотків

Пасажирські авіаперевезення в Росії скоротилися на 20 відсотків

PDFДрукE-mail

Пасажирські авіаперевезення в Росії скоротилися на 20 відсотківОб'єм пасажирських авіаперевезень в Росії за перший місяць 2009 року зменшився майже на 20 відсотків, пишуть "Відомості", з посиланням на Транспортну клірингову палату. У січні російські авіакомпанії перевезли 2,5 мільйонів пасажирів. Це на 19,2 відсотка нижче, ніж за такий же місяць минулого року і на 13,8 відсотка менше результату грудня 2008 року. На думку аналітиків, винна криза, і поліпшення ситуації не передбачається. За їх даними, на статистику негативно вплинув чартер. З 27 грудня 2008 року по 10 січня 2009 року був виконаний 931 чартерний рейс. Рік тому за аналогічний період здійснені 1730 чартерних рейсів.

Продажі туроператорів впали ще в жовтні минулого року на 30-40 відсотків. У четвертому кварталі 2008 року в порівнянні з 2007 роком в туристському сегменті число польотів скоротилося мінімум на 30 відсотків. За прогнозами експертів, через спад потоків пасажирів, авіакомпанії вимушені будуть знижувати тарифи, скорочувати маршрути і їх частоту.

У 2009 році зниження числа польотів досягне 30 відсотків. Провідні авіаперевізники Росії поки не готові оповістити офіційні результати за січень. "Аерофлот" і "Сибір" відмовилися від коментарів. Представники "Трансаеро" обіцяли опублікувати підсумкові січневі цифри пізніше.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |