Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

"АВТОВАЗ" має намір випускати 1 млн. автомобілів в рік

"АВТОВАЗ" має намір випускати 1 млн. автомобілів в рік

PDFДрукE-mail

"АВТОВАЗ" має намір випускати 1 млн. автомобілів в рік"Автоваз" планує в майбутньому вийти на виробництво одного мільйона автомобілів в рік, повідомив губернатор Самарської області Микола Меркушкін в ході зустрічі президента РФ Володимира Путіна з представниками Самарської області.

"Ми плануємо виходити на мільйон штук", - сказав Меркушкін.

Він відзначив, що заходи держпідтримки автозаводу дають свої позитивні результати, і, на його думку, позитивна тенденція на підприємстві зберігатиметься і надалі.

ВАТ "АВТОВАЗ" - одне з найбільших підприємств автомобільної галузі Східної Європи. Виробничі потужності дозволяють випускати понад 800 тисяч автомобілів в рік, на "Автовазі" працює близько 66 тисяч чоловік.

За підсумками 2011 року продажі в Росії виросли на 10,6% в порівнянні з попереднім роком - до 578,387 тисяч автомобілів Lada. Чистий прибуток групи "АВТОВАЗ" по МСФО за підсумками 2011 року склав 6,7 мільярдів рублів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |