Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

GM сподівається заробити на акціях до 16 млрд доларів

GM сподівається заробити на акціях до 16 млрд доларів

PDFДрукE-mail

General MotorsGeneral Motors, 61% акцій якої належить державі, офіційно подала заявку на проведення IPO. Таким чином запускається механізм первинного розміщення акцій, за допомогою якого компанія зможе одержати від 12 до 16 млрд доларів.

Це означає, що міністерство фінансів США зможе почати продаж акцій GM, які воно одержало в обмін на 50 млрд доларів держдопомоги, наданої раніше General Motors, повідомляє британська телерадіокорпорація ВВС. Керівництво GM вже протягом довгого часу заявляє про плани зробити корпорацію знову прибутковою, тоді як компанія прагне повернути засоби, одержані від урядів США і Канади.

Подача заявки на проведення IPO відбулася через тиждень після того, як GM повідомила про прибуток в 1,6 млрд доларів, одержаних компанією у другому кварталі поточного року. Це кращий квартальний показник за минулі шість років.

Очікується, що розміщення акцій відбудеться ще цього року. На сьогодні найкрупніше IPO в США провела Visa у 2008 році, одержавши 19,7 млрд доларів.

GM - найбільший у США і в недавньому минулому найбільший у світі автовиробник повідомляє, що акції будуть розміщені на фондових біржах Нью-Йорка і Токіо. Керівництво корпорації не згадує, який саме пакет збирається виставити на продаж. Невідома і первинна ціна акцій.

Про прийдешнє IPO стало відомо через тиждень після того, як про свою відставку оголосив глава GM Едвард Вайтекер. Він прийшов в General Motors в липні минулого року, щоб допомогти реструктуризувати компанію.

Минулого року в цілях мінімізації витрат GM скоротила більше 65 тисяч робочих місць в США. Корпорація також продала  шведський автомобільний концерн Saab, проте зберегла німецький Opel і британський Vauxhall.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |