Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Білорусія хоче приєднатися до російської програми утилізації старих авто

Білорусія хоче приєднатися до російської програми утилізації старих авто

PDFДрукE-mail

заступник міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Білорусії Анатолій ЛісБілорусія розраховує увійти до російської федеральної програми по пільговому кредитуванню громадян, які мають намір набувати автомобілів російської збірки, заявив заступник міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Білорусії Анатолій Ліс.

"Один з напрямів нашої роботи - увійти до російської програми, згідно якої громадяни, які хочуть придбати російські автомобілі, зокрема в обмін на свої старі авто, одержують певні пільги", - сказав він, посилаючись на доручення білоруського керівництва "увійти до цієї програми". "Ми просимо у Росії, що, якщо існує єдиний митний простір, щоб ця програма розповсюджувалася і на Білорусію. Якщо Росія погодиться, ми увійдемо до неї", - цитує замміністра "Фінмаркет".

Нагадаємо, програма передбачає виплати громадянам Росії за здані в утиль старі автомобілі, і можливість використовувати ці доплати для придбання нових автомобілів російської збірки.

Білорусія, проте, поки не повідомила, з якого джерела повинні робитися такі виплати для білоруських громадян. "Питання джерела виплат зараз опрацьовується. Це може бути і російський бюджет, і бюджет Союзної держави. Можливо, і інші варіанти", - сказав замміністра.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |