Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Білорусія хоче приєднатися до російської програми утилізації старих авто

Білорусія хоче приєднатися до російської програми утилізації старих авто

PDFДрукE-mail

заступник міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Білорусії Анатолій ЛісБілорусія розраховує увійти до російської федеральної програми по пільговому кредитуванню громадян, які мають намір набувати автомобілів російської збірки, заявив заступник міністра природних ресурсів і охорони навколишнього середовища Білорусії Анатолій Ліс.

"Один з напрямів нашої роботи - увійти до російської програми, згідно якої громадяни, які хочуть придбати російські автомобілі, зокрема в обмін на свої старі авто, одержують певні пільги", - сказав він, посилаючись на доручення білоруського керівництва "увійти до цієї програми". "Ми просимо у Росії, що, якщо існує єдиний митний простір, щоб ця програма розповсюджувалася і на Білорусію. Якщо Росія погодиться, ми увійдемо до неї", - цитує замміністра "Фінмаркет".

Нагадаємо, програма передбачає виплати громадянам Росії за здані в утиль старі автомобілі, і можливість використовувати ці доплати для придбання нових автомобілів російської збірки.

Білорусія, проте, поки не повідомила, з якого джерела повинні робитися такі виплати для білоруських громадян. "Питання джерела виплат зараз опрацьовується. Це може бути і російський бюджет, і бюджет Союзної держави. Можливо, і інші варіанти", - сказав замміністра.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |