Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Японський автопром в I півріччі збільшив внутрішній випуск на 26%

Японський автопром в I півріччі збільшив внутрішній випуск на 26%

PDFДрукE-mail

Японський автопром в I півріччі збільшив внутрішній випуск на 26%Провідні автовиробники Японії зареєстрували за підсумками першого півріччя 2012-2013 фінансові роки (завершиться 31 березня 2013 року) сукупне зростання внутрішнього виробництва на 25,7% в порівнянні з аналогічним показником роком раніше, свідчать дані міністерства економіки, торгівлі і промисловості країни.

Так, вісімка провідних автомобільних компаній в Країні висхідного сонця - Toyota Motor Corporation, Honda Motor Co. Ltd., Mitsubishi Motors, Mazda Motor Corporation, Suzuki Motor Corporation, Nissan Motor Co. Ltd, Fuji Heavy Industries Ltd., Daihatsu Motor Co. Ltd - випустила в квітні-вересні 4,91 мільйонів автомобілів.

Зокрема, виробництво пасажирських автомобілів виросло за звітний період на 27,7% - до 4,2 мільйонів одиниць. Виробництво вантажних автомобілів і автобусів збільшилося на 14% і на 20,2% - до 618 тисяч і 58,5 тисяч одиниць відповідно.

Головною причиною значного зростання внутрішнього виробництва автомобілів в Японії став курс уряду на надання значних субсидій при замовленнях екологічно чистих автомобілів - головної тенденції японського автопрому останніх років.

Окрім збільшення об'ємів виробництва японські автомобільні гіганти зафіксували значне зростання внутрішніх продажів. Так, за підсумками першого півріччя поточного фінансового року було реалізовано 2,59 мільйонів автомобілів, що на 33,5% вище за аналогічний показник минулого фінансового року.

Ведучі автомобільні компанії Японії зіткнулися з різким зниженням внутрішнього виробництва, експорту і внутрішніх продажів більше року тому, після руйнівного землетрусу 11 березня 2011 року і цунамі, що послідував за ним. Частина потужностей автовиробників була повністю зруйнована або значно пошкоджена стихією.

Аварія на АЕС "Фукусима-1", що послідувала за природним катаклізмом, відключення електрики впродовж декількох місяців після трагедії і постійні перевірки радіаційного фону продукції, що поставляється на ринок, ускладнили процес нарощування об'ємів внутрішнього виробництва компаній.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |