Важливо  

Золочение изделий - ЮВЕЛИРНАЯ МАСТЕРСКАЯ В ЦЕНТРЕ МОСКВЫ X. Увеличить сроки эксплуатации украшений и снизить риски их поломки поможет золочение серебряных изделий с помощью разнообразных методик нанесения золотого покрытия, родия и других металлов. Такая защита сбережет кольцо, браслет или цепочку от воздействия внешней среды, а изделие из металла или серебра не только сохранит прежнюю форму, но и станет выглядеть как самое настоящее дорогостоящее золотое украшение.

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Mitsubishi Motors збільшила чистий прибуток за півріччя в 2,8 рази - до $376 млн.

Mitsubishi Motors збільшила чистий прибуток за півріччя в 2,8 рази - до $376 млн.

PDFДрукE-mail

Mitsubishi Motors збільшила чистий прибуток за півріччя в 2,8 рази - до $376 млн.Чистий прибуток японської групи Mitsubishi Corp. за підсумками першого півріччя 2012-2013 фінансові роки, яке завершилося 30 вересня, склала 30,1 мільярдів ієн (376,4 мільйонів доларів), що в 2,8 рази вище за аналогічний показник за минулий фінрік (10,6 мільярдів ієн), мовиться в прес-релізі компанії.

Прибуток в перерахунку на одну звичайну акцію склав 5,41 ієни (0,06 долара) проти 1,91 ієни на акцію роком раніше.При цьому операційний прибуток Mitsubishi за звітний період знизився на 9% - до 30,8 мільярдів ієн (385,2 мільйонів доларів).

Виручка за 6 місяців зменшилася на 5% - до 860 мільярдів ієн (10,75 мільярдів доларів).

В той же час компанія понизила свій прогноз з продажу за підсумками поточного фінроку до 1,83 трильйонів ієн проти прогнозованих в липні 1,98 трильйонів ієн.

Mitsubishi Corp., заснована в 1954 році, володіє активами в області енергетики, металургії, машинобудування, споживчих товарів, зокрема, 13,99% акцій автоконцерну Mitsubishi Motors. Компанія веде діяльність більш ніж в 80 країнах, більш ніж на 200 майданчиках. Штаб-квартира компанії знаходиться в Токіо, число співробітників складає близько 60 тисяч чоловік.

 

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |