Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Банки Європи готові достроково повернути ЄЦБ 137 млрд євро, узятих в рамках LTRO в 2011 р

Банки Європи готові достроково повернути ЄЦБ 137 млрд євро, узятих в рамках LTRO в 2011 р

PDFДрукE-mail

ЄврозонаЄвропейські банки готові виплатити 137,16 мільярдів євро позикових коштів, узятих у ЄЦБ в рамках першого трирічного безлімітного аукціону LTRO (Long-Term Refinancing Operations) в 2011 році, повідомляє регулятор.

 

Всього достроково повернути позикові кошти готові 278 банків. Перша виплата відбудеться 30 січня.

В кінці 2011 року і в кінці лютого 2012 року ЄЦБ провів два аукціони з безпрецедентно довгим терміном кредитування - три роки. Банки взяли близько 1 трильйона євро. Таких заходів було вжито регулятором для поліпшення ситуації з ліквідністю на фінансових ринках.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |