Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Внески в банки Греції ростуть четвертий місяць підряд

Внески в банки Греції ростуть четвертий місяць підряд

PDFДрукE-mail

Прапор ГреціїВнески грецьких громадян і фірм в банках країни за грудень 2012 року виросли на 3,5%, або на 5,47 мільярдів євро, - це найбільше місячне зростання внесків за останні п'ять років, повідомляє Національний банк Греції.

Депозити ростуть четвертий місяць підряд. З червня минулого року, коли пройшли позачергові парламентські вибори, в національну банківську систему повернулися 10,7 мільярдів євро.

За даними Нацбанку, в грудні 2012 року на депозитах громадян і фірм було 161,358 мільярдів євро, тоді як в червні - 150,587 мільярдів євро, а в листопаді - 155,889 мільярдів євро.

Таким чином, банки відновлюють ліквідність, велика частина якої була втрачена в другому кварталі минулого року через політичну невизначеність і зростання ризику банкрутств. Через нездатність політиків сформувати уряд, в першому півріччі 2012 року з рахунків були зняті більше 18 мільярдів євро. Протягом 6,5 місяців банкам вдалося відновити 60% втрат.

Повернення заощаджень у вітчизняну банківську систему стимулювали стабілізація політичного клімату в країні і високі процентні ставки по термінових депозитах, які перевищують 4,50% по річних внесках. Вкладники поспішають скористатися цими пропозиціями, чекаючи подальшого поліпшення ситуації на ринку і зниження ставок по внесках.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |