Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
порно с мамками, мамки порно онлайн смотреть.

Основні поняття економіки  

Швейцарія погодилася допомогти Єгипту в поверненні коштів Мубарака і його наближених

Швейцарія погодилася допомогти Єгипту в поверненні коштів Мубарака і його наближених

PDFДрукE-mail

ЄгипетШвейцарські власті погодилися надати Каїру законодавчу підтримку в поверненні до Єгипту фінансових коштів, переведених в швейцарські банки поваленим президентом Хосні Мубараком, його родичами і наближеними чиновниками, повідомив у суботу глава Управління міжнародної співпраці генеральної прокуратури Єгипту Камаль Гиргис.

"Швейцарія принципово погодилася з ухваленням спеціального законодавчого акту, який дозволить Єгипту повернути близько 700 мільйонів швейцарських франків, переведених в швейцарські банки екс-президентом Мубараком, членами його сім'ї і держчиновниками з його найближчого оточення", - сказав Гиргис на прес-конференції в Каїрі. За його словами, швейцарська сторона вже приступила до розгляду цього питання і готує відповідний законопроект.

У п'ятницю стало відомо, що швейцарський федеральний суд відмовив в проханні єгипетських властей повернути Каїру кошти, переведені в швейцарські банки високопоставленими чиновниками Мубарака. Управління міжнародної співпраці єгипетської генпрокуратури негайно звернулося до швейцарської сторони з проханням представити Каїру правовий документ, що пояснює причини відмови. Цей документ, на думку єгипетської генпрокуратури, повинен допомогти Єгипту продовжити його зусилля по поверненню фінансових коштів, незаконно привласнених чиновниками, що були єгипетськими, і переведених в швейцарські банки.

У середині грудня минулого року швейцарський суд ухвалив рішення закрити єгипетським властям доступ до інформації, пов'язаної з фінансовими коштами Мубарака, які були заблоковані в швейцарських банках. У роз'ясненнях суду мовилося, що така ухвала прийнята "зважаючи на перехідний період, нестабільної обстановки в Єгипті і нестійкості державних структур країни". Крім того, як відзначив суд, Каїр надав "недостатньо гарантій" в тому, що інформація про заблоковані кошти колишнього єгипетського президента і його прихильників не буде використана "незаконними методами".

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |