Важливо  

Услуги по специальной оценке условий труда от «ДИАЛОГ-КОНСАЛТИНГ» Вторая форма взыскания – это приостановление работы фирмы на срок до 90 дней, что грозит крупным компаниям еще большими убытками и потерей части клиентов. Оценка условий труда и выплаты в ПФР. СОУТ непосредственно влияет на размер пенсионных отчислений.

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Dexia став найзбитковішим банком в історії Франції

Dexia став найзбитковішим банком в історії Франції

PDFДрукE-mail

Збитки франко-бельгійської фінансової групи Dexia за підсумками 2011 року склали 11,6 мільярдів євро. При цьому борг установи центральним банкам складає 31 мільярд євро. Про це повідомляється в звіті Dexia.

Як відзначає Agence France-Presse, збиток Dexia став рекордним серед французьких банків. Крім того, фінансова група стала найзбитковішою компанією Франції за останні 10 років.

У 2002 році медіахолдинг Vivendi відзвітував про втрати в 23,3 мільярдів євро, а оператор зв'язку France Telecom - про збитки у 20,7 мільярдів.

Банк Dexia був змушений просити про фінансову допомогу в жовтні 2011 року. Причиною краху банку стали борги периферійних країн Європи, які знаходилися у нього на балансі. Фінансова група була змушена списати частину цих боргів. За цим послідувало падіння акцій банку і масове виведення коштів клієнтів з рахунків.

Незабаром уряди Бельгії, Люксембурга і Франції погодили план порятунку банку, що має на увазі часткову націоналізацію, виділення фінансової допомоги і розділення активів фінансової групи. Повідомлялося, що банк змінить назву, але поки що цього не відбулося.

 

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |