Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Банк Англії: криза в єврозоні несе загрозу банкам Великобританії

Банк Англії: криза в єврозоні несе загрозу банкам Великобританії

PDFДрукE-mail

Будівля банку АнгліїКриза в єврозоні представляє виняткову загрозу для британської банківської системи - тому кредитним організаціям країни доведеться наростити капітал для того, щоб створити "захисний буфер" на випадок кризи ліквідності, мовиться в доповіді Банку Англії.
"Ситуація, що погіршується, в єврозоні представляє найбільш значну і безпосередню загрозу фінансової стабільності Великобританії", - відзначають автори документу.

У зв'язку з цим британський ЦБ закликає банки наростити капітал без нанесення збитку національній економіці - шляхом скорочення дивідендних виплат і виходу на зовнішні ринки.

Банк Англії відзначає, що британським банкам вдалося досягти прогресу у збільшенні фондування, проте цей процес дещо сповільнився останнім часом на тлі посилювання боргової ситуації в єврозоні.

Не виглядає оптимістичною і ситуація в самій Великобританії - за даними фінрегулятора, умови кредитування в країні до грудня погіршали в порівнянні з липнем. Крім того, знизилися і доходи самих банків - у зв'язку з втратами по держбондам проблемних країн єврозони.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |