Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Банк Англії: криза в єврозоні несе загрозу банкам Великобританії

Банк Англії: криза в єврозоні несе загрозу банкам Великобританії

PDFДрукE-mail

Будівля банку АнгліїКриза в єврозоні представляє виняткову загрозу для британської банківської системи - тому кредитним організаціям країни доведеться наростити капітал для того, щоб створити "захисний буфер" на випадок кризи ліквідності, мовиться в доповіді Банку Англії.
"Ситуація, що погіршується, в єврозоні представляє найбільш значну і безпосередню загрозу фінансової стабільності Великобританії", - відзначають автори документу.

У зв'язку з цим британський ЦБ закликає банки наростити капітал без нанесення збитку національній економіці - шляхом скорочення дивідендних виплат і виходу на зовнішні ринки.

Банк Англії відзначає, що британським банкам вдалося досягти прогресу у збільшенні фондування, проте цей процес дещо сповільнився останнім часом на тлі посилювання боргової ситуації в єврозоні.

Не виглядає оптимістичною і ситуація в самій Великобританії - за даними фінрегулятора, умови кредитування в країні до грудня погіршали в порівнянні з липнем. Крім того, знизилися і доходи самих банків - у зв'язку з втратами по держбондам проблемних країн єврозони.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |