Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Qatar National Bank став єдиним претендентом на Denizbank

Qatar National Bank став єдиним претендентом на Denizbank

PDFДрукE-mail

Qatar National Bank став єдиним претендентом на DenizbankНайбільший банк за об'ємом активів в Персидській затоці, Qatar National Bank SAQ (QNB), залишився єдиним претендентом, що продовжує переговори по придбанню турецького банку Denizbank після того, як раніше російський Ощадбанк і британський HSBC Holdings припинили конкуренцію за актив франко-бельгийськой групи Dexia SA, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на двох інформованих джерел.
У разі успіху операція між сторонами може бути оформлена до кінця січня. Ринкова капіталізація турецької фінансової організації складає близько 5,3 мільярдів доларів. Як консультанти, за деякими даними, QNB привернув аналітиків Citigroup.

Denizbank виявився виставленим на продаж в результаті масштабної реорганізації Dexia, початої на тлі європейської боргової кризи. Як стало відомо із заяви, опублікованої банком у вівторок, переговори продовжуються. "У випадку, якщо відбудуться події, про які необхідно буде повідомити публічно, ми це зробимо", - мовиться в документі.

Про інтерес Ощадбанку до активу Dexia стало відомо 7 жовтня, проте вже 14 листопада ЗМІ повідомили, що найбільший банк РФ і Східної Європи не зацікавленіший в покупці Denizbank. Британський HSBC Holdings Plc. включився в боротьбу за нього 19 жовтня, проте і він "зійшов з дистанції", хоча причини цього представник банку коментувати агентству відмовився.

Турецький Denizbank був заснований в 1938 році. Dexia належить 99,79% банку. Його активи на 30 червня 2011 року склали 39,188 мільярдів турецьких лір (приблизно 21 мільярд доларів).

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |