Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Ощадбанк і VBI зберігають плани по закриттю операції до середини лютого

Ощадбанк і VBI зберігають плани по закриттю операції до середини лютого

PDFДрукE-mail

Ощадбанк і VBI зберігають плани по закриттю операції до середини лютогоНайбільший банк РФ Ощадбанк розраховує закрити операцію по придбанню Volksbank International (VBI), східноєвропейського підрозділу австрійської банківської групи Oesterreichische Volksbanken AG (OVAG), до середини лютого поточного року, мовиться в повідомленні VBI.
"Сторони чекають закриття операції до 31 січня 2012 року, найпізніше - 15 лютого 2012 року", - мовиться в повідомленні VBI.

ЗМІ раніше повідомляли про те, що Ощадбанк сподівається закрити операцію з VBI в перші тижні нового року. Глава Ощадбанку Герман Греф в свою чергу заявляв в грудні, що кредитна організація планує завершити операцію по придбанню VBI в лютому 2012 року.

У вересні Ощадбанк підписав угоду про придбання VBI за 585 мільйонів євро. Залежно від фінансових показників австрійського банку в 2011 році його акціонери могли одержати дивіденди і таким чином збільшити суму операції до 645 мільйонів євро.

Volksbank International є східноєвропейським підрозділом австрійської банківської групи Oesterreichische Volksbanken AG, яка одержала збиток в третьому кварталі поточного року у розмірі 689 мільйонів євро. OVAG входить в список системообразующих банків ЄС і, за оцінками експертів, потребує докапіталізациі в 1,2 мільярдів євро.

VBI без урахування бізнесу в Румунії, який не увійшов до периметра операції з Ощадбанком, має 291 відділення і більше 600 тисяч клієнтів. Дочірні банки VBI входять в топ-10 фінустанов в Боснії і Герцеговині, Словаччині, Чехії, Хорватії і в топ-15 фінансових установ в Угорщині, Сербії і Словенії. Банк також присутній на Україні і має банківську ліцензію в Австрії. Активи VBI без Румунії за станом на кінець червня складали 9,4 мільярдів євро.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |