Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Клієнти Barclays постраждали від комп'ютерного збою

Клієнти Barclays постраждали від комп'ютерного збою

PDFДрукE-mail

У минулу суботу тисячі клієнтів банку Barclays не змогли дістати доступ до своїх рахунків або зняти гроші в банкоматахУ минулу суботу тисячі клієнтів банку Barclays не змогли дістати доступ до своїх рахунків або зняти гроші в банкоматах через комп'ютерний збій, повідомляє ВВС.

Комп'ютерна система банку "зависла" близько 2 годин дня, що привело до неможливості для багатьох клієнтів банку сплатити покупки. Через збій на всій території країни не працювали телефонний і інтернет-доступ до рахунків. Тим часом суботній день - саме той час, коли багато британців відвідують магазини, купуючи продукти на тиждень і набуваючи решти товарів.

Представник банку не зміг назвати причину збою. Він лише вибачився перед клієнтами і заявив, що проблема була вирішена в короткі терміни. Крім того, в Barclays заявили, що пошук причин комп'ютерного збою був оголошений в банку одним з основних пріоритетів.

Barclays є шостим по величині європейським банком і одним із найстаріших британських фінансових інститутів, послугами якого користується величезне число жителів країни.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |