Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Банкіри скоротили бонуси на 60%

Банкіри скоротили бонуси на 60%

PDFДрукE-mail

Ллойд Бланкфейн з Goldman SachsСередній розмір бонусів банківських управляючих в США і країнах Європи з минулого року знизився на 60%. Більше за інших втратили Ллойд Бланкфейн з Goldman Sachs, Джон Варлей з Barclays і Джеймі Даймон з JPMorgan Chase, пише газета "Відомості" з посиланням на Financial Times. Аналіз проводився на підставі даних 17 найбільших банків.

В середньому компенсація управляючих банків, які потрапили в дослідження, знизилася до 6 млн. доларів у 2009 році з майже 14 млн. доларів у 2008 році. Цього року відбулося ще одне зниження через ростуче обурення людей  відносно зарплат банкірів. Втім, всі зусилля Бланкфейна і інших учасників ринку продемонструвати свою готовність урізувати власні доходи не понизили загострення пристрастей.

Виходить, мали рацію ті, хто не став знижувати власні бонуси. А такі є. Так, компенсації Брейді Дугана з Credit Suisse і Джозефа Акерманна з Deutsche Bank, навпаки, виросли до 18 і 13 млн. доларів відповідно. Глава Royal Bank of Scotland Стівен Хестер теж не злякався суспільного обурення: за минулий рік він заробив більше 10 млн. доларів за управління банком, 84% якого належить британським платникам податків.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |