Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Банкіри скоротили бонуси на 60%

Банкіри скоротили бонуси на 60%

PDFДрукE-mail

Ллойд Бланкфейн з Goldman SachsСередній розмір бонусів банківських управляючих в США і країнах Європи з минулого року знизився на 60%. Більше за інших втратили Ллойд Бланкфейн з Goldman Sachs, Джон Варлей з Barclays і Джеймі Даймон з JPMorgan Chase, пише газета "Відомості" з посиланням на Financial Times. Аналіз проводився на підставі даних 17 найбільших банків.

В середньому компенсація управляючих банків, які потрапили в дослідження, знизилася до 6 млн. доларів у 2009 році з майже 14 млн. доларів у 2008 році. Цього року відбулося ще одне зниження через ростуче обурення людей  відносно зарплат банкірів. Втім, всі зусилля Бланкфейна і інших учасників ринку продемонструвати свою готовність урізувати власні доходи не понизили загострення пристрастей.

Виходить, мали рацію ті, хто не став знижувати власні бонуси. А такі є. Так, компенсації Брейді Дугана з Credit Suisse і Джозефа Акерманна з Deutsche Bank, навпаки, виросли до 18 і 13 млн. доларів відповідно. Глава Royal Bank of Scotland Стівен Хестер теж не злякався суспільного обурення: за минулий рік він заробив більше 10 млн. доларів за управління банком, 84% якого належить британським платникам податків.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |