Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Іспанський банк Banco Popular може продати акції на 2,5 млрд євро

Іспанський банк Banco Popular може продати акції на 2,5 млрд євро

PDFДрукE-mail

Іспанський банк Banco Popular може продати акції на 2,5 млрд євроІспанський банк Banco Popular Espanol (BPE) може продати пакет акцій вартістю 2,5 мільярдів євро для збільшення капіталізації після того, як були опубліковані результати стрес-тестів банківського сектора Іспанії, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерела знайомі з ситуацією.

Таке рішення було ухвалено за підсумками засідання ради директорів кредитної організації напередодні. Брак капіталу у ВРЕ у разі несприятливого розвитку подій в іспанській економіці може скласти до 3,22 мільярдів євро. У липні фінансовий директор банку Якобо Гонсалес-Робатто (Jacobo Gonzalez-Robatto) заявляв, що організація вживе всіх необхідних заходів з тим, щоб уникнути необхідності державної фінансової підтримки.

Раніше керівництво ВРЕ заявляло, що організація в 2012-2014 роках планує одержати операційний прибуток у розмірі 7,1 мільярдів євро. Ще 2,3 мільярдів євро передбачалося виручити від продажу активів.

"У нинішніх умовах відсутність у банків Іспанії прагнення нарощувати частку на ринку з'ясовна (...) Ефективна реструктуризація сектора неможлива без збільшення фінрезервів", - вважає партнер KPMG Франсиско Урія (Francisco Uria).

Згідно з підсумками стрес-тестів, проведених аудиторською компанією Oliver Wyman, банкам Іспанії буде потрібно приблизно 60 мільярдів євро на збільшення капіталізації. Всього в стрес-тестах брали участь 14 найбільших банківських груп, сукупний об'єм активів яких складає 90% від активів в іспанській банківській системі. За підсумками аудиту фахівці Oliver Wyman називають необхідною суму в 59,3 мільярдів євро без урахування ефекту від злиття і поглинань в секторі до кінця року і податкових виплат. З урахуванням вказаних чинників потреби банків в додатковому капіталі скорочуються до 53,75 мільярдів євро.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |