Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Євро дорожчає до долара після розміщення облігацій Франції та Іспанії

Євро дорожчає до долара після розміщення облігацій Франції та Іспанії

PDFДрукE-mail

Грецькі, німецькі і французські монети євро . Курс євро до долара зріс у четвер після успішного розміщення держоблігацій властями Іспанії та Франції, свідчать дані торгів.

За станом на 17.59 мск євро подорожчав до долара до 1,3479 долара за євро з 1,3445 долара за євро на закритті торгів днем раніше. Курс американської валюти виріс до японської до 77,77 ієни за долар з 77,63 ієни за долар в середу. До корзини шести валют країн - основних торгових партнерів США долар впав на 0,22%, до 78,23 пункту.

Уряду Іспанії в четвер вдалося повністю розмістити держоблігації 3,75 мільярдів євро термінами на три, чотири і п'ять років, проте прибутковість по паперах перевищила психологічно важливу відмітку в 5%. Мінфін Франції у четвер провів аукціон по розміщенню держоблігацій з різними термінами погашення на загальну суму в 4,3 мільярдів євро, прибутковість по паперах знизилася.

"Аукціони пройшли, попит на іспанські держоблігації був хорошим, - заявив стратег Bank of Tokyo-Mistubishi UJF Ltd Лі Хардман (Lee Hardman) в Лондоні. - Це підштовхує вгору курс євро. Також динаміка валютного ринку продовжує відображати вчорашні дії світових фінрегуляторів по підтримці ліквідності. Це стимулює попит на ризиковані активи в середньостроковій перспективі".

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |