Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
Недорого купить ковры из Китая можно в интернет магазине ковров. | Я купил rugtel tank x10 и очень доволен телефоном.

Основні поняття економіки  

Російські біржі завершили тиждень в мінусі

Російські біржі завершили тиждень в мінусі

PDFДрукE-mail

Торги на російському ринку акцій в п'ятницю завершилися зниженням індексівТорги на російському ринку акцій в п'ятницю завершилися зниженням індексів на тлі падіння цін на світовому ринку нафти і неоднозначної статистики по безробіттю в США, виходить з даних бірж.

Індекс ММВБ завершив торги зниженням на 0,82% - до 1403,08 пункту. Індекс РТС опустився за підсумками дня на 0,53% - до 1509,85 пункту.
На ФБ ММВБ в п'ятницю подешевшали акції "ВТБ" (-1%), "Газпрому" (-0,04%), "Газпром нафти" (-1%), "Норнікеля" (-1,5%), "Лукойлу" (-0,2%), "Полюс Золото" (-0,5%), "Роснєфті" (-1,2%), "Ощадбанку Росії" (-1,7%), "Сургутнєфтєгаза" (-0,8%), "Татнєфті" (-1,3%).

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |