Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Початок тижня російські біржі відмітили крихітним зростанням

Початок тижня російські біржі відмітили крихітним зростанням

PDFДрукE-mail

Ринок російських акцій відіграв денні втратиРинок російських акцій відіграв денні втрати і завершив торги в понеділок зростанням індексів. Як пояснює "Інтерфакс", відбулося це за рахунок закриття "коротких позицій" гравцями на тлі позитивного відскоку індексів у США.

За підсумками торгів індекс ММВБ склав 1373,22 пункту (+0,13%, вранці індекс падав до 1356 пунктів), індекс РТС - 1445,94 пункту (+0,04%, мінімум дня - 1430 пунктів), динаміка цін "фішок" на біржах виявилася різноспрямованою в межах 0,01-1,5%.


Ф'ючерс на індекс РТС знизився на 11,1 пункту до базового активу, що говорить про збереження помірно негативних очікувань гравців.

На ММВБ подорожчали акції "ВТБ" (+0,1%), "Газпрому" (+1,2%), "Норнікеля" (+1,5%), "Роснєфті" (+0,5%), "Татнєфті" (+0,6%). Подешевшали папери "Газпром нафти" (-0,2%), "Лукойлу" (-0,01%), "Полюс Золото" (-0,2%), "Ростелекома" (-0,5%), Ощадбанку Росії (-0,9% і -1,3% "префи"), "Сургутнєфтєгаза" (-1,4%).

 

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |