Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Світові фонди акцій за тиждень втратили 7,1 млрд доларів

Світові фонди акцій за тиждень втратили 7,1 млрд доларів

PDFДрукE-mail

Відтік коштів з світових фондів акцій за тиждень склав 7,1 млрд доларівВідтік коштів з світових фондів акцій за тиждень, що завершився 25 серпня, склав 7,1 млрд доларів, свідчать дані EPFR Global, приведені агентством "Фінмаркет". При цьому фонди, що інвестують в облігації, зафіксували притік коштів у розмірі 5,2 млрд доларів.

Фонди американських акцій втратили за тиждень 5,4 млрд доларів, притік коштів в акції ринків, що розвиваються, була мінімальною за 13 тижнів. Згідно з даними EPFR, фонди, що інвестують в облігації країн з економікою, що розвивається,залучили за цей час 1 млрд, в американські бонди - 2,5 млрд доларів.

Індекс MSCI AC World, який відстежує рух ринків акцій як країн з економікою, що розвивається, так і розвинених країн, знизився в серпні на 4,2% на тлі сигналів ослаблення темпів зростання в США, Китаї і Японії.

Побоювання відносно перспектив світової економіки примушують інвесторів перекладати кошти з акцій в надійніші інструменти. На цьому фоні процентні ставки дворічних US Treasuries і 30-річних німецьких облігацій виросли на цьому тижні до рекордних мінімумів.

Фонди акцій Європи і Японії також зафіксували відтік коштів за підсумками минулого тижня.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |