Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Світові фонди акцій за тиждень втратили 7,1 млрд доларів

Світові фонди акцій за тиждень втратили 7,1 млрд доларів

PDFДрукE-mail

Відтік коштів з світових фондів акцій за тиждень склав 7,1 млрд доларівВідтік коштів з світових фондів акцій за тиждень, що завершився 25 серпня, склав 7,1 млрд доларів, свідчать дані EPFR Global, приведені агентством "Фінмаркет". При цьому фонди, що інвестують в облігації, зафіксували притік коштів у розмірі 5,2 млрд доларів.

Фонди американських акцій втратили за тиждень 5,4 млрд доларів, притік коштів в акції ринків, що розвиваються, була мінімальною за 13 тижнів. Згідно з даними EPFR, фонди, що інвестують в облігації країн з економікою, що розвивається,залучили за цей час 1 млрд, в американські бонди - 2,5 млрд доларів.

Індекс MSCI AC World, який відстежує рух ринків акцій як країн з економікою, що розвивається, так і розвинених країн, знизився в серпні на 4,2% на тлі сигналів ослаблення темпів зростання в США, Китаї і Японії.

Побоювання відносно перспектив світової економіки примушують інвесторів перекладати кошти з акцій в надійніші інструменти. На цьому фоні процентні ставки дворічних US Treasuries і 30-річних німецьких облігацій виросли на цьому тижні до рекордних мінімумів.

Фонди акцій Європи і Японії також зафіксували відтік коштів за підсумками минулого тижня.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |