Важливо  

Читайте також  



У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Золото трохи подешевшало на зменшенні побоювань за наслідки урагану в США

Золото трохи подешевшало на зменшенні побоювань за наслідки урагану в США

PDFДрукE-mail

Золото трохи подешевшало на зменшенні побоювань за наслідки урагану в СШАВартість золота трохи зменшилася до кінця торгової сесії вівторка на тлі ослаблення побоювань інвесторів щодо наслідків урагану "Сенді" в США, свідчать дані бірж.

До кінця електронних торгів грудневий ф'ючерс на золото на Нью-йоркській біржі Comex подешевшав на 3,4 долара, або на 0,2%, - до 1712,10 долара за тройську унцію.

Зменшенню напруженості серед учасників ринку сприяли оголошення про намір фондових майданчиків в Нью-Йорку почати в середу торгові сесії в звичайному режимі після дводенної перерви.

Крім того, як вважають експерти, поступово ринок починає відігравати можливе збільшення курсу долара після президентських виборів в США. "Думаю, долар може зміцнитися незалежно від того, хто переможе. Політична невизначеність зменшиться, і це буде добре саме по собі, - вважає аналітик Mitsubishi Меттью Тернер (Matthew Turner), слова якого наводить агентство Рейтер.

Привабливість золота як надійного активу зменшилася і у зв'язку із статданими із США, де композитний індекс S&P/Case-Shiller, що відстежує динаміку цін на нерухомість в 20 найбільших містах країни, виріс в серпні на 2,03% в річному вираженні, тоді як очікувалося збільшення на 1,9%.

При цьому практично не вплинули на вартість дорогоцінного металу дані з найбільшої європейської економіки - Німеччини, де рівень безробіття в жовтні зберігся на відмітці 6,9%, як і чекали аналітики.

Зростання цін на золото в 2011 році склало майже 10%. В результаті одинадцятилітній період зростання вартості металу є найтривалішим, принаймні, з 1920 року. За третій квартал 2012 року вартість золота збільшилася на 11%. За вересень ціна на дорогоцінний метал виросла більш ніж на 5%.

Основними чинниками підтримки вартості золота, яке, як правило, розглядається інвесторами як надійніша альтернатива нестабільним валютам і схильним серйозним коливанням акціям компаній, залишаються боргова криза в Європі і прискорення інфляції в різних країнах.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |