Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Золото трохи подешевшало на зменшенні побоювань за наслідки урагану в США

Золото трохи подешевшало на зменшенні побоювань за наслідки урагану в США

PDFДрукE-mail

Золото трохи подешевшало на зменшенні побоювань за наслідки урагану в СШАВартість золота трохи зменшилася до кінця торгової сесії вівторка на тлі ослаблення побоювань інвесторів щодо наслідків урагану "Сенді" в США, свідчать дані бірж.

До кінця електронних торгів грудневий ф'ючерс на золото на Нью-йоркській біржі Comex подешевшав на 3,4 долара, або на 0,2%, - до 1712,10 долара за тройську унцію.

Зменшенню напруженості серед учасників ринку сприяли оголошення про намір фондових майданчиків в Нью-Йорку почати в середу торгові сесії в звичайному режимі після дводенної перерви.

Крім того, як вважають експерти, поступово ринок починає відігравати можливе збільшення курсу долара після президентських виборів в США. "Думаю, долар може зміцнитися незалежно від того, хто переможе. Політична невизначеність зменшиться, і це буде добре саме по собі, - вважає аналітик Mitsubishi Меттью Тернер (Matthew Turner), слова якого наводить агентство Рейтер.

Привабливість золота як надійного активу зменшилася і у зв'язку із статданими із США, де композитний індекс S&P/Case-Shiller, що відстежує динаміку цін на нерухомість в 20 найбільших містах країни, виріс в серпні на 2,03% в річному вираженні, тоді як очікувалося збільшення на 1,9%.

При цьому практично не вплинули на вартість дорогоцінного металу дані з найбільшої європейської економіки - Німеччини, де рівень безробіття в жовтні зберігся на відмітці 6,9%, як і чекали аналітики.

Зростання цін на золото в 2011 році склало майже 10%. В результаті одинадцятилітній період зростання вартості металу є найтривалішим, принаймні, з 1920 року. За третій квартал 2012 року вартість золота збільшилася на 11%. За вересень ціна на дорогоцінний метал виросла більш ніж на 5%.

Основними чинниками підтримки вартості золота, яке, як правило, розглядається інвесторами як надійніша альтернатива нестабільним валютам і схильним серйозним коливанням акціям компаній, залишаються боргова криза в Європі і прискорення інфляції в різних країнах.

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |