Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Arrium Ltd. відхилила пропозицію про злиття від консорціуму інвесторів за $1,05 млрд

Arrium Ltd. відхилила пропозицію про злиття від консорціуму інвесторів за $1,05 млрд

PDFДрукE-mail

Arrium Ltd. відхилила пропозицію про злиття від консорціуму інвесторівАвстралійська гірничодобувна компанія Arrium Ltd. відхилила пропозицію про злиття від консорціуму інвесторів, включаючи найбільшого в Азії сировинного трейдера Noble Group Ltd. і південнокорейського металургійного гіганта Posco, на суму 1,05 мільярдів доларів, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на корпоративні документи, що опинилися в його розпорядженні.

Інвестори запропонували Arrium близько 0,8 долара за одну акцію, що на 8% перевищує середню вартість паперу на торгах за останні три місяці. В цілому за поточний рік акції австралійського виробника втратили в ціні 22% через зниження попиту на руду з боку найбільших споживачів, перш за все, Китаю.

"Головним об'єктом інтересу є бізнес по видобутку залізняку, оскільки виробництво сталі останнім часом не дуже прибуткове", - сказав агентству стратег IG Markets в Мельбурні Стен Шаму (Stan Shamu).

Керівництво Arrium, ретельно розглянувши пропозицію, відхилило її, оскільки вважає, що активи оцінюються недостатньо високо. Пропозиція 0,8 долара на акцію оцінює всю компанію в 3,3 мільярдів доларів. При цьому тільки об'єм боргів складає близько 2,8 мільярдів доларів.

Arrium Ltd. була виділена з бізнесу найбільшої в світі гірничодобувної компанії ВНР Billiton в 2000 році під назвою OneSteel Ltd. Нинішня назву носить з 2 липня поточного року. Компанія присутня в Австралії, Новій Зеландії, США, Канаді, Мексиці, Перу і Чилі. Спеціалізується на видобутку залізняку, має сталеливарне виробництво, а також є найбільшим постачальником абразивних матеріалів в світі (близько 950 тисяч тонн щорічно).

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |