Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії  строительные леса купить с доставкой

Основні поняття економіки  

Air France-KLM стала збитковою

Air France-KLM стала збитковою

PDFДрукE-mail

Французько-голландська авіакомпанія Air France-KLMФранцузько-голландська авіакомпанія Air France-KLM, яка є найкрупнішим гравцем європейського авіаринку, зазнала у 2008 році великих фінансових втрат, повідомляє AFP. Доходи компанії за 2008-2009 податковий рік можуть скласти, за різними оцінками, до 200 мільйонів євро.

Згідно колишніх розрахунків об'єм доходів за визначений період очікувався на рівні 600 мільйонів євро. Для порівняння у 2007-2008 податковому році прибуток авіаперевізника перевищив 1,4 мільярдів євро.

За другий квартал поточного податкового року компанія зіткнулася з падінням показника прибутковості на 44 відсотки до 405 мільйонів євро.

Третій квартал податкового року, що закінчився в грудні, приніс компанії значні збитки, пов'язані з падінням об'ємів повітряного трафіку внаслідок економічної кризи. Як очікується, до березня компанія знову вийде на зростання і стане прибутковою. Для відновлення фінансової стійкості компанії у жовтні був обнародуваний план дій по скороченню витрат на 1,2 мільярдів євро або 1,53 мільярдів доларів протягом подальших п'яти років.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |