Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Air France-KLM стала збитковою

Air France-KLM стала збитковою

PDFДрукE-mail

Французько-голландська авіакомпанія Air France-KLMФранцузько-голландська авіакомпанія Air France-KLM, яка є найкрупнішим гравцем європейського авіаринку, зазнала у 2008 році великих фінансових втрат, повідомляє AFP. Доходи компанії за 2008-2009 податковий рік можуть скласти, за різними оцінками, до 200 мільйонів євро.

Згідно колишніх розрахунків об'єм доходів за визначений період очікувався на рівні 600 мільйонів євро. Для порівняння у 2007-2008 податковому році прибуток авіаперевізника перевищив 1,4 мільярдів євро.

За другий квартал поточного податкового року компанія зіткнулася з падінням показника прибутковості на 44 відсотки до 405 мільйонів євро.

Третій квартал податкового року, що закінчився в грудні, приніс компанії значні збитки, пов'язані з падінням об'ємів повітряного трафіку внаслідок економічної кризи. Як очікується, до березня компанія знову вийде на зростання і стане прибутковою. Для відновлення фінансової стійкості компанії у жовтні був обнародуваний план дій по скороченню витрат на 1,2 мільярдів євро або 1,53 мільярдів доларів протягом подальших п'яти років.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |