Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Авіавиробник Embraer скоротить 20 відсотків співробітників

Авіавиробник Embraer скоротить 20 відсотків співробітників

PDFДрукE-mail

Літак Embraer.Авіабудівна компанія Бразилії Embraer оголосила в четвер про намір скоротити 20 відсотків своїх робочих у зв'язку з глобальною фінансовою кризою, повідомляє AFP. На їх заводі на даний момент працює 21 тисяча працівників. За дев'ять місяців до вересня минулого року Embraer зібрала дохід у розмірі 86 мільйонів доларів.

Проте після чергової хвилі кризи в третій чверті року їх збитки склали 21 мільйон доларів. У 2007 році прибуток компанії склав 284 мільйони доларів. Компанія Embraer, яка займає третє місце по виробництву літаків після Airbus і Boeing, одержує 90 відсотків всього свого прибутку від експорту літаків, який доводиться на ринок США і Канади.

Представники компанії не повідомили про конкретні цифри співробітників, які піддатися звільненню. Деякі припускають, що їх число досягне більше чотирьох тисяч чоловік. Embraer (Empresa Brasileira de Aeronеutica) — бразильська авіабудівна компанія, один з лідерів світового ринку пасажирських регіональних літаків.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |