Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Прибуток Embraer знизився на 35 відсотків

Прибуток Embraer знизився на 35 відсотків

PDFДрукE-mail

Літак Embraer.Бразильський виробник авіаційної техніки Embraer заявив про зниження прибутків у 2008 році на 35 відсотків, повідомляє AFP. Розмір втрат склав 233 мільйони доларів.

Загальні доходи компанії у 2008 році досягли 4,4 мільярдів доларів. Найбільші втрати приніс жовтень-грудень 2008 року. Тоді збитки компанії склали 22 мільйони доларів. 90 відсотків доходів компанії залежать від експорту. Половину прибутків забезпечують постачання в США і Канаду. В лютому Embraer, що є третім після Airbus і Boeing виробником літаків в світі, оголосив про звільнення 4270 працівників через зниження замовлень на авіатехніку на третину. Крім того, компанія заявила, що 20 відсотків з її 21000 співробітників будуть звільнені негайно через безпрецедентну світову економічну кризу.

Рішення Embraer спочатку було заморожено бразильським судом на вимогу профспілок, проте через місяць компанія виграла справу.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |