Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Збитки British Airways склали 595 мільйонів доларів

Збитки British Airways склали 595 мільйонів доларів

PDFДрукE-mail

Літаки British Airways.Компанія British Airways оголосила про те, що її збитки за минулий рік склали 375 мільйонів фунтів стерлінгів (595 мільйонів доларів), повідомляє Bloomberg. Для третього по величині авіаперевізника в Європі це перший випадок збиткової діяльності з 2002 року. На погіршення фінансових показників компанії вплинули подорожчання авіапалива, скорочення пасажирського трафіку, і глобальна рецесія в цілому. Відомості про збитки виявилися навіть гнітючішими, в порівнянні з прогнозом агентства Bloomberg. Передбачалося, що збитки компанії не перевищать 312 мільйонів фунтів. British Airways закінчила фінансовий рік з крупними збитками, навіть не дивлячись на зростання продажів квитків на 2,7 відсотків, до 8,92 мільярдів фунтів. Тим часом, в попередній звітний період авіаперевізник заробив 712 мільйонів фунтів.

Щоб укріпити своє положення на світовому авіаринку British Airways планує створити альянси з іншими компаніями даного сектора. По-перше, британський авіаперевізник збирається об'єднатися з іспанською Iberia Lineas Aereas de Espana, створивши таким чином два діючі повітряні флоти в Лондоні і Мадриді. Також компанія знаходить можливість створення союзу з американськими авіалініями, для чого їй необхідно подолати антитрастове законодавство.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |