Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Fitch чекає сильних показників компаній російського ТЕК у 2012 р.

Fitch чекає сильних показників компаній російського ТЕК у 2012 р.

PDFДрукE-mail

Рейтингове агентство Fitch Ratings.Міжнародне рейтингове агентство Fitch прогнозує, що у 2012 році російські компанії нафтогазового сектору продовжать демонструвати сильні фінансові показники, мовиться в повідомленні агентства.
Fitch, зокрема, прогнозує, що російський нафтогазовий сектор у 2012 році знову продемонструє сильні фінансові показники на тлі хороших операційних показників компаній, і хороших, не дивлячись на зростання капвкладень, показників вільного грошового потоку.

Що стосується найбільших європейських компаній паливно-енергетичного комплексу, їх кредитні профілі, вважає Fitch, залишаться наступного року стабільними, не дивлячись на ризики уповільнення зростання виручки і амбітні інвестпрограми - за даними Fitch, на капвкладення зарезервовано близько 90 мільярдів доларів.

"Зростання виручки по сектору у 2012 році, ймовірно, знизиться до однозначного показника проти 20% у 2011 році", - мовиться в повідомленні Fitch.

Експерти агентства не виключають позитивні рейтингові дії по відношенню до компаній нафтового і газового сектору у 2012 році, проте вважають цей сценарій маловірогідним.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |