Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Fitch чекає сильних показників компаній російського ТЕК у 2012 р.

Fitch чекає сильних показників компаній російського ТЕК у 2012 р.

PDFДрукE-mail

Рейтингове агентство Fitch Ratings.Міжнародне рейтингове агентство Fitch прогнозує, що у 2012 році російські компанії нафтогазового сектору продовжать демонструвати сильні фінансові показники, мовиться в повідомленні агентства.
Fitch, зокрема, прогнозує, що російський нафтогазовий сектор у 2012 році знову продемонструє сильні фінансові показники на тлі хороших операційних показників компаній, і хороших, не дивлячись на зростання капвкладень, показників вільного грошового потоку.

Що стосується найбільших європейських компаній паливно-енергетичного комплексу, їх кредитні профілі, вважає Fitch, залишаться наступного року стабільними, не дивлячись на ризики уповільнення зростання виручки і амбітні інвестпрограми - за даними Fitch, на капвкладення зарезервовано близько 90 мільярдів доларів.

"Зростання виручки по сектору у 2012 році, ймовірно, знизиться до однозначного показника проти 20% у 2011 році", - мовиться в повідомленні Fitch.

Експерти агентства не виключають позитивні рейтингові дії по відношенню до компаній нафтового і газового сектору у 2012 році, проте вважають цей сценарій маловірогідним.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |