Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Shell вивчає проекти по виробництву синтетичного палива в США

Shell вивчає проекти по виробництву синтетичного палива в США

PDFДрукE-mail

Англо-голландский концерн ShellАнгло-голландский нафтогазовий концерн Royal Dutch Shell вивчає можливість реалізації в США проектів по виготовленню синтетичного палива з газу (GTL), аналогічно виробництву Pearl в Катарі, заявив виконавчий віце-президент компанії Енді Браун (Andy Brown), повідомляє MarketWatch.
"Ми шукаємо місця, де газ коштує дешево, а нафто-продукти - дорого. Очевидно, що США - це те, що нам потрібно", - сказав Браун.

За його словами, компанія зацікавлена в реалізації великомасштабних проектів, подібно катарському Pearl, оцінюваному у 18 мільярдів доларів.

Браун сказав, що перша фаза Pearl GTL майже вийшла на повну потужність, і реалізація другої фази проекту була почата в минулі вихідні. На повну потужність проект вийде до середини 2012 року.

Потужність заводу після закінчення другої фази складе 140 тисяч баррелів палива в день. У листопаді минулого року глава Shell Пітер Восер заявив, що завод Pearl і проект по виробництву зрідженого природного газу (СПГ) Qatargas 4 випускатимуть 350 тисяч баррелів рідкого палива в день, це 10% від нинішнього видобутку Shell.

Технологія GTL перетворює природний газ на рідкий гас. Оскільки властивості одержаного таким чином гасу майже аналогічні властивостям вживаного в даний час авіаційного палива, він підходить для використання в двигунах літаків.

Royal Dutch Shell - британо-нідерландська нафтогазова компанія, що займається видобутком і переробкою вуглеводнів більш ніж в 40 країнах світу. Чистий прибуток Shell за 2010 рік виріс на 61% в порівнянні із 2009 роком - до 20,127 мільярдів доларів, виручка - на 32,3% - до 368,056 мільярдів доларів.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |