Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Shell планує до 2017-2018 рр. наростити видобуток на 21,1%

Shell планує до 2017-2018 рр. наростити видобуток на 21,1%

PDFДрукE-mail

"Газпром" і Shell почали переговори по ШтокмануАнгло-голландська Royal Dutch Shell планує в 2017-2018 роках довести видобуток вуглеводнів до 4 мільйонів баррелів нафтового еквівалента в добу проти 3,3 мільйонів баррелів в добу у 2012 році (зростання на 21,2%), повідомляє компанія.


"У перший рік реалізації нашої стратегії на 2012-2017 роки ми досягли наших цілей, не дивлячись на перешкоджаючі чинники", - приводяться в повідомленні слова глави компанії Пітера Возера.

За його словами, не дивлячись на те, що економічні перспективи на деяких ключових ринках компанії залишаються невизначеними, довгострокові перспективи зростання попиту на енергоносії залишаються незмінними, через зростання населення і поліпшення якості життя.

Компанія чекає, що дивіденди за перший квартал поточного року складуть 0,45 долара на акцію, що на 4% вище за показник за четвертий квартал 2012 року.

Капітальні вкладення у 2013 році очікуються на рівні 33 мільярди доларів.

Зростання витрат у 2012-2013 роках буде обумовлене збільшенням інвестицій в глибоководний видобуток і технології. У 2013-2014 роках компанія планує пробурити близько 40 свердловин з високим потенціалом.

Royal Dutch Shell - британо-нідерландська нафтогазова компанія, що займається видобутком і переробкою вуглеводнів більш ніж в 40 країнах світу.

 

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |