Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Hewlett-Packard, можливо, давала в Росії хабара

Hewlett-Packard, можливо, давала в Росії хабара

PDFДрукE-mail

Hewlett-Packard можуть звинуватити в тому, що компанія давала хабарі в РосіїHewlett-Packard можуть звинуватити в тому, що компанія давала хабарі в Росії. У п'ятницю стало відомо, що Мінюст США зажадав від HP надати внутрішні записи для початку розслідування з цього питання, пише газета "Відомості" з посиланням на інформацію Wall Street Journal.

Ще в квітні цього року американське видання повідомляло про те, що слідчі в Німеччині зацікавилися виплатами HP, які, можливо, були зроблені, щоб виграти контракт.
Передбачається, що HP заплатила 8 млн. євро хабарів, щоб одержати контракт, по якому американська компанія через свою німецьку "дочку" повинна була продати в Генпрокуратуру РФ комп'ютерне устаткування на суму 35 млн. євро. За даними джерел, знайомих з ходом розслідування, тепер ним займаються не тільки в Німеччині і США, але і в Росії.

Крім того, весною цього року Міністерство юстиції США і комісія по цінних паперах і ринках звинуватили німецький концерн Daimler AG в підкупі чиновників в 22 країнах протягом 10 років. Росія також значиться в списку країн, куди, на думку звинувачення, йшли кошти з 1998 по 2008 роки.

У Росії розслідування у справі про "відкати", які давалися посадовцям при закупівлях автомобілів Mercedes-Benz, зайшло у безвихідь через відсутність перекладача з англійської.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |