Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Hewlett-Packard, можливо, давала в Росії хабара

Hewlett-Packard, можливо, давала в Росії хабара

PDFДрукE-mail

Hewlett-Packard можуть звинуватити в тому, що компанія давала хабарі в РосіїHewlett-Packard можуть звинуватити в тому, що компанія давала хабарі в Росії. У п'ятницю стало відомо, що Мінюст США зажадав від HP надати внутрішні записи для початку розслідування з цього питання, пише газета "Відомості" з посиланням на інформацію Wall Street Journal.

Ще в квітні цього року американське видання повідомляло про те, що слідчі в Німеччині зацікавилися виплатами HP, які, можливо, були зроблені, щоб виграти контракт.
Передбачається, що HP заплатила 8 млн. євро хабарів, щоб одержати контракт, по якому американська компанія через свою німецьку "дочку" повинна була продати в Генпрокуратуру РФ комп'ютерне устаткування на суму 35 млн. євро. За даними джерел, знайомих з ходом розслідування, тепер ним займаються не тільки в Німеччині і США, але і в Росії.

Крім того, весною цього року Міністерство юстиції США і комісія по цінних паперах і ринках звинуватили німецький концерн Daimler AG в підкупі чиновників в 22 країнах протягом 10 років. Росія також значиться в списку країн, куди, на думку звинувачення, йшли кошти з 1998 по 2008 роки.

У Росії розслідування у справі про "відкати", які давалися посадовцям при закупівлях автомобілів Mercedes-Benz, зайшло у безвихідь через відсутність перекладача з англійської.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |