Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Менеджер Apple по закупівлях звинувачений у "відкатах"

Менеджер Apple по закупівлях звинувачений у "відкатах"

PDFДрукE-mail

Менеджер технологічного гіганта Apple Inc звинувачений федеральним великим жюрі в КаліфорніїМенеджер технологічного гіганта Apple Inc звинувачений федеральним великим жюрі в Каліфорнії в ухваленні "відкатів" від декількох азіатських постачальників аксесуарів до iPhone і iPod, повідомляє Reuters. Служба маршалів США також затримала його спільника - Ендрю Анга.

Пол Шин Дівайн був звинувачений в 23 випадках шахрайства, відмивання грошей, злочинній змові і хабарництві. За повідомленням газети San Jose Mercury News, сума відкатів за декілька років роботи Девіна складає понад мільйон доларів. За даними слідства, Девін використовував свій пост в Apple для отримання конфіденційної інформації, яку він потім передавав постачальникам Apple, включаючи Анга.

"Дівайн придумав таку схему, в рамках якої забезпечував постачальників, таких як Cresyn Co в Південній Кореї, Kaedar Electronics Co. у Китаї і Jin Li Mould Manufacturing Pte. Ltd. у Сінгапурі, конфіденційною інформацією, яка дозволяла їм в ході переговорів з Apple укладати вигідніші контракти", - цитує повідомлення слідства агентство AFP.

У звинуваченні мовиться, що в обмін за інформацію Дівайн вимагав платню, яка переводилася на банківський рахунок його дружини. Кожна з перераховуваних сум була незначною, щоб не привертати уваги контролюючих органів.

Девін "ділився грошима з Ангом, який працював в Jin Li і допомагав йому укладати угоди з Jin Li і іншими компаніями", мовиться у звинуваченні.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |