Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Менеджер Apple по закупівлях звинувачений у "відкатах"

Менеджер Apple по закупівлях звинувачений у "відкатах"

PDFДрукE-mail

Менеджер технологічного гіганта Apple Inc звинувачений федеральним великим жюрі в КаліфорніїМенеджер технологічного гіганта Apple Inc звинувачений федеральним великим жюрі в Каліфорнії в ухваленні "відкатів" від декількох азіатських постачальників аксесуарів до iPhone і iPod, повідомляє Reuters. Служба маршалів США також затримала його спільника - Ендрю Анга.

Пол Шин Дівайн був звинувачений в 23 випадках шахрайства, відмивання грошей, злочинній змові і хабарництві. За повідомленням газети San Jose Mercury News, сума відкатів за декілька років роботи Девіна складає понад мільйон доларів. За даними слідства, Девін використовував свій пост в Apple для отримання конфіденційної інформації, яку він потім передавав постачальникам Apple, включаючи Анга.

"Дівайн придумав таку схему, в рамках якої забезпечував постачальників, таких як Cresyn Co в Південній Кореї, Kaedar Electronics Co. у Китаї і Jin Li Mould Manufacturing Pte. Ltd. у Сінгапурі, конфіденційною інформацією, яка дозволяла їм в ході переговорів з Apple укладати вигідніші контракти", - цитує повідомлення слідства агентство AFP.

У звинуваченні мовиться, що в обмін за інформацію Дівайн вимагав платню, яка переводилася на банківський рахунок його дружини. Кожна з перераховуваних сум була незначною, щоб не привертати уваги контролюючих органів.

Девін "ділився грошима з Ангом, який працював в Jin Li і допомагав йому укладати угоди з Jin Li і іншими компаніями", мовиться у звинуваченні.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |