Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

Послання Мєдвєдєву обернулося для стільникових операторів

Послання Мєдвєдєву обернулося для стільникових операторів

PDFДрукE-mail

запуск однієї станції може зайняти рік і більшеЛист операторів президенту Дмитру Мєдвєдєву про розподіл частот LCE по конкурсу привело лише до посилення контролю відносно "великої трійки" з боку територіальних управлінь Роскомнагляду.

Як пише РБК daily, Роскомнагляд вже знайшов порушення у МТС і "Мегафону" у Воронежській і Волгоградській областях. Вони торкаються використання частот GSM і незаконної експлуатації базових станцій. У ряді випадків побуджені справи по залученню менеджменту операторів до адміністративної відповідальності. Початок перевірок співпав із зверненням, яке в кінці липня МТС, "Вимпелком" і "Мегафон" направили на ім'я Дмитра Мєдвєдєва. Оператори просили його забезпечити прозорість розподілу частот для мереж зв'язку четвертого покоління і виражали побоювання, що їх можуть одержати оператори, що не мають засобів і досвіду роботи.

Раніше міністр оборони Анатолій Сердюков запропонував передати частину частот для мереж LTE "дочці" Міноборони "Воєнтелеком".

Помічник керівника Роскомнагляду не відзначає збільшення кількості перевірок відносно операторів "великої трійки" з боку відомства.

Процедура введення в експлуатацію об'єкту зв'язку настільки складна, що де-факто оператори часто спочатку запускають базову станцію з "базовим набором" дозволів, а потім збирають решту дозвільних документів.

"Інакше запуск однієї станції може зайняти рік і більше, що в нинішній конкурентній ситуації неприпустимо. Отже за наявності серйозної політичної волі можна зупинити діяльність будь-якого крупного оператора. Інша справа, що робити цього, звичайно ж, ніхто не буде", - говорить незалежний експерт з юридичних питань в області телекомунікацій Антон Богатов.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |