Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Послання Мєдвєдєву обернулося для стільникових операторів

Послання Мєдвєдєву обернулося для стільникових операторів

PDFДрукE-mail

запуск однієї станції може зайняти рік і більшеЛист операторів президенту Дмитру Мєдвєдєву про розподіл частот LCE по конкурсу привело лише до посилення контролю відносно "великої трійки" з боку територіальних управлінь Роскомнагляду.

Як пише РБК daily, Роскомнагляд вже знайшов порушення у МТС і "Мегафону" у Воронежській і Волгоградській областях. Вони торкаються використання частот GSM і незаконної експлуатації базових станцій. У ряді випадків побуджені справи по залученню менеджменту операторів до адміністративної відповідальності. Початок перевірок співпав із зверненням, яке в кінці липня МТС, "Вимпелком" і "Мегафон" направили на ім'я Дмитра Мєдвєдєва. Оператори просили його забезпечити прозорість розподілу частот для мереж зв'язку четвертого покоління і виражали побоювання, що їх можуть одержати оператори, що не мають засобів і досвіду роботи.

Раніше міністр оборони Анатолій Сердюков запропонував передати частину частот для мереж LTE "дочці" Міноборони "Воєнтелеком".

Помічник керівника Роскомнагляду не відзначає збільшення кількості перевірок відносно операторів "великої трійки" з боку відомства.

Процедура введення в експлуатацію об'єкту зв'язку настільки складна, що де-факто оператори часто спочатку запускають базову станцію з "базовим набором" дозволів, а потім збирають решту дозвільних документів.

"Інакше запуск однієї станції може зайняти рік і більше, що в нинішній конкурентній ситуації неприпустимо. Отже за наявності серйозної політичної волі можна зупинити діяльність будь-якого крупного оператора. Інша справа, що робити цього, звичайно ж, ніхто не буде", - говорить незалежний експерт з юридичних питань в області телекомунікацій Антон Богатов.

© 2022 - Економічні новини
   
| Четвер, 11. Серпня 2022 || Економічні новини |