Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Microsoft офіційно представила Windows Phone 8 з новими функціями

Microsoft офіційно представила Windows Phone 8 з новими функціями

PDFДрукE-mail

Microsoft офіційно представила Windows Phone 8 з новими функціямиСофтверна корпорація Microsoft офіційно представила мобільну платформу Windows Phone 8, оснащену новими функціями батьківського контролю, персоналізації екрану блокування і контролю над використанням інтернет-даних.

Запуск нової платформи Windows Phone відбувся через два роки після попередниці - Windows Phone 7. На заході, який Microsoft провела в Сан-Франциско у вівторок, перед журналістами і експертами виступили віце-президент компанії Джо Бельфіоре і гендиректор Microsoft Стів Балмер. Топ-менеджери Microsoft продемонстрували функціонал платформи і оголосили дати виходу перших WP8-смартфонів на ринок.

Нова Windows Phone частково використовує код операційної системи для ПК і планшетів Windows 8. Крім того, системи мають схожий "плитковий" інтерфейс - різні додатки розміщуються на домашньому екрані WP8-смартфону у вигляді "живих плиток" (Live Tiles), що відображають оновлення і сповіщення програм. Користувач може міняти розмір плиток і їх розміщення на екрані.

КОНТЕНТ

"Живі додатки" (Live Apps) інтегровані з онлайн-гаманцем користувача, а також з екраном блокування смартфону. Таким чином, користувач може побачити оновлювані у реальному часі операції сервісу Groupon, підбірку новин або колаж з власних фотографій з Facebook прямо на екрані блокування.

Всього, за даними Microsoft, в онлайн-магазині мобільних додатків Windows Phone Store зараз налічується більше 120 тисяч програм, включаючи популярні ігри Angry Birds, Cut the Rope, Temple Run та інші. Для порівняння - магазини компаній-конкурентів Apple App Store і Google Play налічують зараз близько 700 тисяч додатків кожен. За словами Бельфіоре, Windows Phone Store доступний зараз користувачам в 191 країні. Крім того, Microsoft подвоїла число підтримуваних онлайн-магазином мов до 50.

Платформа інтегрована з новим, спеціально розробленим WP8 сервіс-додатком Skype, який буде постійно працювати у фоновому режимі при низькому рівні енергоспоживання. Переробці під платформу піддалися і додатки популярних соцмереж Facebook і Twitter.

У 2013 році користувачі WP8-смартфонів одержать сервіс-додаток онлайн-радіо Pandora, яке дозволить протягом року безкоштовно прослуховувати музику без реклами. Користувачі в США, що оформили підписку на музичний сервіс Xbox Music, зможуть прослуховувати із смартфону в потоковому режимі близько 30 мільйонів композицій.

КОНТРОЛЬ

У платформу Windows Phone 8 вбудована функція батьківського контролю KidТs Corner, що дозволяє, за словами Бельфіоре, створити для дитини "безпечний телефон в телефоні". Функція дозволяє створити в смартфоні розділ із спеціально відібраними для дитини додатками, іграми, музикою і відеороликами.

За словами розробників, KidТs Corner дозволить не тільки контролювати споживання контенту дітьми, але також запобіжить випадковому видаленню важливої інформації з пристрою або ненавмисні дзвінки і повідомлення, які діти можуть відправити людям із списку контактів батька.

Функція Data Sense, яка поки буде доступна лише користувачам в США, дозволить контролювати використання інтернет-даних в рамках ліміту, передбаченого тарифним планом. Data Sense відображає, який об'єм даних використає той або інший додаток, а також попередить про швидке вичерпання ліміту.

"Data Sense допоможе зберегти ліміт даних, стискаючи веб-зображення, переадресовуючи обробку даних на безкоштовні wi-fi канали і автоматично адаптуючи роботу з інтернетом, коли користувач близький до вичерпання ліміту даних", - відзначає Microsoft. У передсвятковий сезон функцію запропонують вибрані оператори в США, першим з яких стане Verizon, а наступного року Microsoft планує розширити список партнерів, що надають Data Sense.

ОРГАНІЗАЦІЯ

Платформа WP8 передбачає і додаток People - список всіх контактів користувача, включаючи адреси, телефонні номери, аккаунти в соцмережах. Поділитися повідомленням, фотографією або календарем з планами з обмеженою групою людей дозволить функція "Кімнати" (Rooms) - проте її можливості, в основному, обмежені роботою з WP8-смартфонами.

Додаток The Wallet, подібно до Google Wallet або вбудованого в iOS 6 Passbook, дозволяє зберігати дані банківських, членських карт, а також карт лояльності в смартфоні. Платформа WP8 має на увазі також можливість оплати товарів і послуг за допомогою технології NFC для смартфонів, оснащених однойменним модулем зв'язку.

ІНТЕРНЕТ І СИНХРОНІЗАЦІЯ

Крім Windows 8, нова версія браузера Microsoft Internet Explorer з'явиться і на мобільних пристроях на платформі Windows Phone 8. За даними Microsoft IE10 працює швидше за попередника і поставляється з вбудованою програмою для виявлення шкідливих веб-сайтів.

Власники WP8-пристоїв зможуть працювати з основними програмами пакету Office - PowerPoint, Word і Excel - і синхронізувати файли з Windows-комп'ютерами. Таким чином, якщо користувач почав роботу з документом на ПК, він зможе продовжити роботу з того ж місця на WP8-смартфоні.

Фотографії, які користувач знімає із смартфона, автоматично завантажуватимуться на "хмарний" сервіс Microsoft SkyDrive і будуть відразу ж доступні з комп'ютера на Windows 8, повідомив Бельфіоре. За його словами, власники WP8-смартфонів одержать 7 Гбайт безкоштовного місця для зберігання файлів на SkyDrive - примітно, що об'єм безкоштовного сховища у конкурентів Google Drive і iCloud обмежений 5 Гбайт.

Нарешті, до кінця року Microsoft обіцяла представити інструмент для синхронізації контенту WP8-смартфонів з пристроями на інших платформах.

ДОСТУПНІСТЬ


Продажі перших смартфонів на платформі Microsoft Windows Phone 8 почнуться на європейському ринку в прийдешні вихідні, повідомив гендиректор Microsoft Стів Балмер. За його словами, в ці вихідні в Європі почнуться продажі флагманського смартфона Nokia Lumia 920, пристрої Samsung Ativ S з 4,8-дюймовим екраном, а також смартфона Windows Phone 8X від НТC. Ціни на WP8-смартфони для Європи Microsoft не оголосили.

Пізніше в листопаді різні WP8-смартфони з'являться на ринку США - придбати їх можна буде з контрактами найбільших американських операторів зв'язку Verizon, T-Mobile і AT&T.

Вартість Nokia Lumia 822 з дворічним контрактом Verizon в США обійдеться покупцю в 100 доларів, а 8X від HTC - в 200 доларів за модель з 16 Гбайт вбудованої пам'яті, обидва пристрої почнуть продаватися перед Днем Подяки (22 листопада). Смартфон Samsung Ativ Odyssey оператор почне продавати лише в грудні.

Оператор зв'язку T-Mobile з 14 листопада почне продажі Nokia Lumia 810 за 100 доларів і HTC 8X за ціною 150 доларів за модель з 16 Гбайт. У листопаді продажі смартфонів Lumia 820 і 920, а також 8X від HTC почне американський оператор AT&T.

Пристрої також будуть доступні в онлайн-магазині Microsoft, а покупці в США зможуть придбати смартфони на Windows Phone 8 в одному з 65 магазинів Windows Store. За словами Балмера, глобальний запуск Windows Phone 8 "лише починається", а Microsoft підтримає запуск платформи активною рекламною кампанією.

Існуючі пристрої, що працюють на WP7, не одержать оновлення до WP8. Microsoft не уточнила, коли саме планує випустити оновлену версію Windows Phone 7.8, яка буде містити ряд функцій платформи нового покоління.

За даними аналітичної компанії Gartner, у другому кварталі поточного року смартфони на базі мобільних систем Windows, в першу чергу, Windows Phone 7, займали приблизно 2,7% світового ринку. За допомогою Windows Phone 8 і пристроїв на її базі Microsoft сподівається істотно наростити частку смартфонів на ринку наступного року, де поки поступається конкурентам Google і Apple.

© 2022 - Економічні новини
   
| Середа, 17. Серпня 2022 || Економічні новини |