Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 

Основні поняття економіки  

В Сахарі побудують сонячну електростанцію, по потужності перевершуючу АЕС

В Сахарі побудують сонячну електростанцію, по потужності перевершуючу АЕС

PDFДрукE-mail

В Сахарі побудують сонячну електростанцію, по потужності перевершуючу АЕСВ пустелі Сахара, на території, що належить Тунісу, вирішено побудувати сонячну електростанцію. Розробкою проекту, який одержав назву "TuNur", займеться компанія Nur Energie.

Електростанція складатиметься із 825 тисяч сонячних батарей, а її потужність забезпечить енергією близько 700 тисяч будинків в Європі.
Відзначимо, що пустеля була вибрана не випадково. Річ в тому, що сонячна радіація в Сахарі в три рази сильніше, ніж в Центральній Європі, а це збільшує потужність станції.

Будівництво проходитиме в два етапи: перший планується закінчити у 2014 році, а другий - у 2016-му. Потужність електростанції TuNur складе близько двох гігават, що в два рази більше потужності середньої АЕС.

© 2019 - Економічні новини
   
| Четвер, 24. Січня 2019 || Економічні новини |