Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
гидра сайт доверенных магазинов

Основні поняття економіки  

Зростання цін на електроенергію може остаточно підкосити економіку США

Зростання цін на електроенергію може остаточно підкосити економіку США

PDFДрукE-mail

Зростання тарифів на електроенергію в західних штатах США несе в собі загрозу зниження рівня споживання населення, а також прибуттків корпорацій.

Адміністрація США вважає, що підвищення цін на електроенергію є найкращим засобом, щоб, з одного боку, змусити споживачів економити, а з іншого, стимулювати притік інвестицій у будівництво нових електростанцій.

Проте зростання витрат на оплату електроенергії може знизити загальний рівень споживчого попиту, який є впродовж останніх дев'яти місяців одним з головних чинників підтримки економічного зростання у США.

Тарифи на електроенергію в Каліфорнії зросли вже на 46 відсотків, що, на думку спостерігачів, може позначитися на економічній активності в одному з найрозвиненіших штатів країни. Так, у 2000 році Каліфорнія забезпечила чверть приросту кількості робочих місць у країні.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |