Важливо  

Читайте також  У новому числі газети ПОСТУП

Перша сторінка   ·  Казус Аграмунта  Погляд   ·  Українсько-польська війна пам'ятників: новий виток  Поступ у Львові   ·  Львівське сміття: I'll be back    ·  У Львові затримано понад 30 учасників масової бійки (ФОТО)  Поступ з краю   ·  Мільярди Януковича: українська влада отримала нову тему для піару  Поступ у світі   ·  КНДР пригрозила знищити атомну підводний човен ВМС США з ракетами Tomahawk  Тема Поступу   ·  Одеса: новий епіцентр антиукраїнських процесів?  Точка зору   ·  Українська весна. Як довгі травневі вихідні допомагають об'єднанню нації  Економіка у Поступі   ·  А у нас в трубі газ: чи зможе Україна відмовитися від імпорту палива  Калейдоскоп Поступу   ·  Розкрито походження свійських коней  Спорт-Поступ   ·  Кличко програв британцю Джошуа в бою за титул чемпіона світу  Пост-Factum   ·  Огрядний небіжчик викликав пожежу в американському крематорії 
Кукла Эльза Дисней купить тут. | szalunki peri wynajem, 中国

Основні поняття економіки  

"Росатом" купив канадську уранову компанію

"Росатом" купив канадську уранову компанію

PDFДрукE-mail

Держкорпорація "Росатом" збирається видобувати уран в глобальному масштабіДержкорпорація "Росатом" збирається видобувати уран в глобальному масштабі, і перший крок в цьому напрямі зроблений: "Росатом" купив мажоритарну частку в канадській компанії по видобутку урану Uranium One, повідомляє Financial Times з посиланням на главу Росатома Сергія Кирієнко.

Кирієнко особисто приїхав до Канади для підтримки операції ціною в 610 млн. доларів. Добувна компанія "Росатома" АРМЗ доведе свою частку в Uranium One до 51%, в свою чергу ванкуверська компанія одержить половину акцій двох уранових копалень в Казахстані. Акціонери канадської компанії повинні ухвалити рішення про схвалення операції 31 серпня.

"Росатом" вже володіє 40% світового виробництва збагаченого урану, і 17% виробництва ядерного палива. Держкорпорація забезпечує паливом 74 атомних електростанції в 15 країнах і веде переговори про будівництво ще 18-20 АЕС. "Росатом", який шукає партнерів для російських підприємств по збагаченню урану, вже підписав угоду з казахським агентством "Казатомпром" і веде переговори на Україні.

Кирієнко повідомив видання, що держкорпорація шукає можливість будівництва підприємства по збагаченню урану в США. Подробиць він не розкрив, оскільки операція залежить від ратифікації конгресом США міжурядової угоди по співпраці у сфері ядерної енергетики.

Сергій Кирієнко відкинув критику, пов'язану з постачанням ядерного палива для іранської АЕС в Бушері. За його словами, всі уранові стрижні для Бушера будуть поставлені з Росії, куди вони і повернуться після закінчення терміну експлуатації.

© 2019 - Економічні новини
   
| Віторок, 22. Січня 2019 || Економічні новини |